ساعت: ۱۴:۲۶ منتشر شده در مورخ: ۱۳۹۷/۰۶/۱۴ شناسه خبر: 37500

فرمانده انتظامی شهرستان گچساران گفت: ۳ کیلوگرم مواد مخدر از نوع شیشه و ۴۷۰ گرم هروئین از یک دستگاه خودرو در این شهرستان کشف شد.

آوای جنوب
فرمانده انتظامی شهرستان گچساران گفت: ۳ کیلوگرم مواد مخدر از نوع شیشه و ۴۷۰ گرم هروئین از یک دستگاه خودرو در این شهرستان کشف شد.

به  گزارش آوای جنوب از گچساران سرهنگ سید محمد موسوی   امروز در جمع خبرنگاران  اظهار کرد:  با تلاش ماموران نیروی انتظامی شهرستان گچساران ۳ کیلوگرم مواد مخدر از نوع شیشه و ۴۷۰ گرم هروئین از یک دستگاه خودرو کشف  و ضبط شد.

وی  با بیان اینکه ماموران پلیس مبارزه با مواد مخدر با ا خذ دستور مقام محترم قضایی و ایجاد تور ایست بازرسی و کنترل خودروهای عبوری در محور ورودی به گچساران می‌پردازند، گفت: از این خودرو  سواری پژو که در مسیر گچساران به بهبهان نرسیده به روستای خیرآباد در یک بازرسی به عمل آمده این مقدار موادمخدر که به طرز ماهرانه جاسازی شده بود کشف و قاچاقچی را دستگیر و به مراجع قضائی تحویل داده شد.

موسوی عنوان کرد: با هماهنگی مقام قضایی خودرو سواری  پژو به پارکینگ منتقل شد و پرونده نیز در دست اقدام قرار گرفته است.

وی خاطرنشان کرد: مردم و همشهریان  باید پلیس را در تامین امنیت جامعه یاری نمایند و هر گونه اخبار و گزارشات خود راپیرامون فعالیت قاچاقچیان و هنجار شکنان و مخلان نظم و امنیت جامعه را از طریق تماس با تلفن ۱۱۰به نیروی انتظامی اطلاع دهند.

لینک کوتاه:
نظرات
هنوز نظری برای این مطلب ارسال نشده