ساعت: ۱۰:۳۲ منتشر شده در مورخ: ۱۳۹۷/۰۶/۱۱ شناسه خبر: 37474

قرارگاه مطالبه‌گری تخصصی «احمدی روشن» بسیج دانشجویی استان کهگیلویه و بویراحمد بیانیه‌‌ای خطاب به رئیس‌کل دادگستری استان کهگیلویه و بویراحمد صادر کردند.

آوای جنوب
قرارگاه مطالبه‌گری تخصصی «احمدی روشن» بسیج دانشجویی استان کهگیلویه و بویراحمد بیانیه‌‌ای خطاب به رئیس‌کل دادگستری استان کهگیلویه و بویراحمد صادر کردند.

به گزارش آوای جنوب به نقل از سازمان بسیج دانشجویی   قرارگاه مطالبه‌گری تخصصی «احمدی روشن» بسیج دانشجویی استان کهگیلویه و بویراحمد بیانیه‌ی را خطاب به رئیس‌کل دادگستری استان کهگیلویه و بویراحمد صادر کردند.

در این بیانیه آمده است: پیرو  جلسه  هفته قبل  جمعی از  دانشجویان استان با  جنابعالی پیرامون پی گیری مطالبات عمومی و موضوعات تخصصی  مردم در استان  که بخشی از آن از رسانه‌ها منتشر شد، موارد زیر به عنوان مکمل به استحضار می‌رسد.

 جای دارد به نمایندگی از جامعه دانشجویی از متانت، صبر، شجاعت، صراحت و شفافیت بیان شما تقدیر و تشکر لازم را به عمل آوریم، قطعاً مردم قدردان و دعاگوی مدیران انقلابی خواهند بود.

جناب آقای مزارعی نیک مستحضرید که مردم ما در خصوص مفسدین اقتصادی، رانت خواران، محتکرین و مدیران طایفه‌ای که در استخدام‌های فله‌ای و … نقش داشتند به ستوه آمده‌اند و حتی در برخی موارد سبب سلب اعتماد از دستگاه‌های نظارتی و بالطبع در سطح کلان از نظام مقدس جمهوری اسلامی خواهد شد.

 مبارزه با گرانی، چند نرخی، گران فروشی و احتکار در شهرهای استان خصوصاً شهر یاسوج تاکنون برای آحاد مردم ملموس و محسوس نبوده است، که حکایت از عملکرد ضعیف یا عدم اطلاع رسانی عملکردها در نهادها و ادارات مربوطه در حوزه‌های نظارت، تعزیرات و … دارد، که لازم است تا تاثیرگذاری ملموس در کف جامعه پیگیری شود.

 از آنجا که دستگاه قضایی و شخص جنابعالی در مبارزه با زمین خواری، واگذاری غیرقانونی مناطق تفریحی و گردشگری و رانت خواری‌های برخی مدیران در یاسوج و سی سخت اقدامات ویژه‌ای انجام داده‌اید، لازم به اطلاع رسانی عمومی برای جلب اعتماد مردم به جدیت دستگاه قضایی در این خصوص و ناامن کردن فضا برای رانت خواران و رانت خواهان  است.

در ادامه اقدامات جهادی و انقلابی دستگاه قضایی، دادستان‌ها و قضات شجاع، پیگیری تا صدور حکم در خصوص وجود دستگاه‌های شن و ماسه در رودخانه بشار، مسئولینی که اقدام به زمین خواری کردند و باغ شهرهایی که تخریب شده و یا خواهد شد، آتش سوزی‌های تعمدی، خصوصاً در اطراف شهر لنده، همچنان، مقاومت و جدیت دستگاه قضایی را می‌طلبد.

اخیراً در موضوع شهردار گچساران، بدون هیچ گونه ذهنیت و یا شناختی، نوعی بدعت و بی توجهی به قانون و رای مردم متصور است، که امید است با درایت همه مسئولین مربوطه و النهایه ورود دستگاه قضایی، طبق موازین قانونی اقدام شود.

لازم به ذکر است که رهبری معظم در دیدار اخیر با دستگاه قضایی خواهان این مسئله بودند که این نهاد نظارتی فعالیتهای خود را رسانه‌ای کند تا اعتماد عمومی و آرامش روانی به جامعه برگردد.

در پایان ضمن اعلام اشراف کامل جریان دانشجویی بر مفتوح بودن پرونده‌های مدیرانی که جایگاه خود را دستاویز منافع شخصی و گروهی خاصه در استخدام‌های فامیلی و فله‌ای کردند، خواهانیم تا حد ممکن نسبت به اعلام اسامی مدیرانی که حکم قطعی آنها صادر شده است، اقدام نمائید تا مردم به جدیت برخورد دستگاه‌های نظارتی و به ویژه دستگاه قضا واقف شوند.

لینک کوتاه:
نظرات
  1. ناشناس گفت:

    جناب آقای مزارعی عزیز دل خانواده های معظم شهدا،جانبازان ،آزادگان و ایثار گران از بی عدالتی ها و تبعیض ها پر از خون شده مددی یا حق