ساعت: ۱۶:۰۹ منتشر شده در مورخ: ۱۳۹۷/۰۶/۶ شناسه خبر: 37418

معاون سیاسی امنیتی استانداری کهگیلویه و بویراحمد گفت: طایفه‌‌گرایی در استان مصیبت شده و کارمان به جایی رسیده که آنها در عزل و نصب‌ها یا راضی هستند یا رضایت ندارند.

آوای جنوب
معاون سیاسی امنیتی استانداری کهگیلویه و بویراحمد گفت: طایفه‌‌گرایی در استان مصیبت شده و کارمان به جایی رسیده که آنها در عزل و نصب‌ها یا راضی هستند یا رضایت ندارند.

سید محمد کاظم نظری ظهر امروز در مراسم گرامیداشت روز کارمند گفت: در هفته دولت امسال طرح‌های متعدد اقتصادی و عمرانی به بهره‌برداری رسیده است.

معاون سیاسی امنیتی استاندار کهگیلویه و بویراحمد با اشاره به مشکلاتی که کشور با آن مواجه شده گفت: کشور مشکلاتی دارد و عده‌ای نگران این مشکلات هستند اما برخی‌ها به دلیل رقابت‌های سیاسی تلاش می‌کنند فضای یاس و ناامیدی ایجاد کنند و آن را گسترش دهند که هر کسی که به کشور علاقمند است از ایجاد یاس و ناامیدی بپرهیزد.

وی بیان کرد: به عنوان یک ایرانی و مسلمان وظیفه داریم اجازه ندهیم فضای یاس بر کشور حاکم شود که برخی از این فضاسازی‌ها برخلاف واقعیت است.

این مسوول با گرامیداشت هفته دولت و روز کارمند گفت: این هفته فرصت خوبی است که به جای تعریف و تمجید آسیب‌شناسی کنیم این حوزه را و برای رفع آسیب‌ها اقدامات لازم صورت گیرد.

نظری به کار غلط سفارش‌پذیری در ادارات استان اشاره کرد و افزود: فرد برای یک کار ساده‌ای که در یک اداره دارد چندین بار به مسوولان و مدیران زنگ می‌زند و سفارش می‌کند که اگر به فکر توسعه استان هستیم از این کارهای ناپسند بپرهیزیم.

معاون استاندار کهگیلویه و بویراحمد عنوان کرد: طایفه‌گرایی در این استان مصیبت شده و کار به جایی رسیده که برای عزل و نصب‌ها، فلان طایفه راضی است و طایفه دیگر راضی نیست.

وی با تاکید بر سالم‌سازی محیط اداری گفت: حقوق شهروندی مورد تاکید دولت است و اگر اجرایی شود برخی از دغدغه‌های مردم رفع خواهد شد.

این مسوول تصریح کرد: مدیران نیروهای دلسوز و علاقمند را برای ارائه خدمت به مردم در میز خدمت به کار بگیرند.

لینک کوتاه:
نظرات
  1. گچساران گفت:

    تمام فرمابشات جنابعالی درست هست اما ایا از ضعف قانون وبی عرضگی مسولین نیست که طایفه ها بخواند ارزاندام بکنند.برای یک مسول چنین حرفی مناسب نیست که در فضای مجازی عنوان بشود .به قانون عمل کنید .زور ازمایی طایفه ای را در استان باب نکنید لطفا