ساعت: ۱۲:۵۰ منتشر شده در مورخ: ۱۳۹۷/۰۵/۱۳ شناسه خبر: 37204

رئیس مرکز کنترل شبکه شرکت توزیع نیروی برق استان کهگیلویه و بویراحمد گفت: برای اعمال خاموشی با برنامه برق در سطح استان برق چهار شهرستان و روستاهای تابعه این استان امروز قطع و وصل خواهد شد.

آوای جنوب
رئیس مرکز کنترل شبکه شرکت توزیع نیروی برق استان کهگیلویه و بویراحمد گفت: برای اعمال خاموشی با برنامه برق در سطح استان برق چهار شهرستان و روستاهای تابعه این استان امروز قطع و وصل خواهد شد.

محمود مشکل‌گشا  امروز در گفت وگو  با خبرنگار ما در گچساران از  خاموشی‌های با برنامه برق در جهت مدیریت اضطراری در پیک بار  امروز در  شهرستان‌های گچساران، باشت، لنده و بویراحمد  خبر داد.

رئیس مرکز کنترل شبکه شرکت توزیع نیروی برق استان کهگیلویه و بویراحمد افزود: امروز راس ساعت ۱۱: ۵۰ دقیقه الی ۱۵:۱۰ دقیقه برق پمپاژهای کشاورزی ماهور باشت براساس مدیریت اضطراری پیک بار قطع و وصل خواهد شد.

مشکل‌گشا افزود: در شهر دوگنبدان برای اجرای خاموشی با برنامه برق،  برق مناطقی از جمله ۵۰۰ دستگاه، ۴۰ دستگاه سازمانی، مجتمع ادارات، فرمانداری و بلوارهای بعثت و جزیره در مرکز شهرستان گچساران  از ساعت ۱۵:۵۰ دقیقه امروز قطع و در ساعت ۱۷:۱۰ دقیقه وصل می شود.

 وی ادامه داد: همچنین برق شهرستان باشت و روستاهای حومه نیز امروز از ساعت ۱۱:۵۰ تا ۱۳:۱۰ دقیقه قطع و وصل می‌شود.

 مشکل‌گشا به قطعی و وصلی برق در زمان پیک بار مصرف برق در شهر لنده خبر داد وگفت: برای اعمال خاموشی با برنامه برق در استان،  برق شهر لنده و روستاهای حومه از ساعت ۱۲:۵۰ دقیقه تا ۱۴:۱۰ دقیقه  قطع و وصل می‌شود.

این مسوول افزود: همچنین در شهرستان بویراحمد در مناطقی از جمله شهر مارگون، لوداب و روستاهای تابعه  از ساعت ۱۳:۵۰ دقیقه تا ۱۵:۱۰ دقیقه  نیز امروز شاهد خاموشی براساس مدیریت اضطراری در پیک بار خواهد بود.

رئیس مرکز کنترل شبکه شرکت توزیع نیروی برق استان کهگیلویه و بویراحمد ادامه داد: با اجرای خاموشی با برنامه برق در سطح استان، برق مناطقی از جمله  نقاره خانه، چیتاب و روستاهای حومه در شهرستان بویراحمد از ساعت ۱۴:۵۰ دقیقه تا ۱۶:۱۰ دقیقه  اعمال می‌شود.

 وی خاطرنشان کرد: در کهگیلویه وبویراحمد ۱۰ درصد افزایش مصرف برق وجود دارد که با برنامه‌ریزی و اعمال خاموشی بابرنامه برق این روند افزایش مصرف خوشبختانه کاهش داشته است.

لینک کوتاه:
نظرات
هنوز نظری برای این مطلب ارسال نشده