ساعت: ۱۸:۳۸ منتشر شده در مورخ: ۱۳۹۷/۰۴/۸ شناسه خبر: 36955

آوای جنوب بسیج دانشجویی گچساران در یک اقدام شایسته طرح جمع آوری آب معدنی در جهت کمک به مردم آبادان و خرمشهر اقدام نمودند. به گزارش آوای جنوب از گچساران در حالی که این روزها در فضای مجازی و رسانه‌ها مشاهده می‌کنیم مردمی که روزی در خط اول مقدم بودند و جنگ‌زده شدند هم اکنون […]

آوای جنوب

بسیج دانشجویی گچساران در یک اقدام شایسته طرح جمع آوری آب معدنی در جهت کمک به مردم آبادان و خرمشهر اقدام نمودند.

به گزارش آوای جنوب از گچساران در حالی که این روزها در فضای مجازی و رسانه‌ها مشاهده می‌کنیم مردمی که روزی در خط اول مقدم بودند و جنگ‌زده شدند هم اکنون دچار بحران آب شرب هستند و فقط باید گفت جایی بسی تاسف است که وعده‌های مسوولان تا کنون برای مردمان این شهرستان‌ها عملی نشده است.

 اینکه چرا جنوب ماند و بقیه سبقت گرفتند بماند تا در کتابی که به زودی به چاپ خواهد رسید.

 چراهای بسیاری وجود دارد که چرا حال و روز این روز جنوب این گونه است.

 روزی در زیر موشک و بمباران‌ها ایستادند و مقاومت کردند تا دیروز که سهمشان خاک شد و امروزی که شنیده می‌شود آبی برای آشامیدن هم ندارند.

خوزستانی‌ها از خود سوال می‌کنند به راستی آیا ما فراموش شدگان جامعه امروزی هستیم، ما که چه در عزاداری‌ها و مناسبت‌ها با صدای ماندگار حسین فخری، کویتی پور و حاج صادق آهنگرانمان  و سنج و دمام‌هایمان  ماندگاریم و امروز نیز با جناب‌خانمان یک ایران را می‌خندانیم آیا حقمان از آن همه ایستادگی این است.

 مدیران جنوبی پاسخ دهید که چرا  دیاری که باید با وضو وارد آن شد آب ندارد.

 با تمام این مشکلات این روزها بسیج دانشجویی گچساران در اقدامی پسندیده به این مهم ورود کرده است و از عموم مردم  جهت این اقدام انسان دوستانه دعوت به عمل آورده است تا به صحنه بیایند.

 به گزارش آوای جنوب، طرح جمع آوری آب معدنی از سوی بسیج دانشجویی در این راستا می‌تواند خیلی‌ها را از خواب بیدار کند.

 بسیج دانشجویی گچساران و هیئت عشاق الحسین (ع)  از عموم مردم گچساران دعوت کرده است تا از طریق آنها چه به صورت اهدا آب معدنی و یا واریز مبلغ به شماره کارت ۵۸۹۲۱۰۱۰۸۶۶۸۲۲۸۹ به کمک مردم آبادان و خرمشهر بشتابند.

 در این خصوص همشهریان گچسارانی می‌توانند جهت هماهنگی لازم با شماره تماس‌های زیر ۰۷۴۳۲۳۳۰۳۱ و یا با شماره ۰۹۱۰۸۶۹۵۵۰۴ تماس حاصل نمایند.

 این در حالی است که امروز جناب خان تمام مردم ایران را می‌خنداند اما مردم خوزستان خنده بر لب ندارند.

 گزارش از علی‌مراد کاظم‌پور

لینک کوتاه:
نظرات
 1. شمع گفت:

  🥀

  ای دهقان فداکار

  تو در روزگاری بزرگ شدی
  که مردی برهنه شد
  تا زنان و کودکان زنده بمانند

  اما من
  در روزگار تلخی نفس میکشم
  که زنی برهنه میشود
  تا کودکانش از گرسنگی نمیرند