ساعت: ۱۴:۰۱ منتشر شده در مورخ: ۱۳۹۷/۰۴/۱۰ شناسه خبر: 36967

رئیس کل دادگستری کهگیلویه و بویراحمد: عملکردحواسمان به تحرکات نمایندگان کهگیلویه و بویراحمد در مجلس است/برخی الان به برخی افراد امتیاز می‌دهند تا فردا رای بگیرند

آوای جنوب

رئیس کل دادگستری کهگیلویه و بویراحمد با تاکید بر اینکه عملکرد مجمع نمایندگان مجلس در استان رصد می‌شود، گفت: برخی الان به برخی افراد امتیاز می‌دهند تا فردا رای بگیرند در حالی حواس دستگاه قضایی به همه مسائل است.

عملکرد نمایندگان کهگیلویه و بویراحمد در مجلس رصد می‌شود

حجت‌الاسلام و المسلمین غلام‌رضا مزارعی در گفت‌وگو با خبرنگار تسنیم در یاسوج، اظهار داشت: برخی از نمایندگان مجلس الان امتیاز می‌دهند تا فردا رای از آنان بگیرند که در این زمینه به خودشان تذکر می‌دهیم و در صورت نیاز به مردم می‌گوییم.

وی با تاکید بر اینکه حواسمان به تحرکات نمایندگان کهگیلویه و بویراحمد در مجلس بوده و به موقع برخورد می‌کنیم، عنوان کرد: البته خصیصه خوب این استان رسیدن گزارشات مردمی به سرعت موشک است.

مزارعی ابراز کرد: دستگاه قضایی باید امانت دار حقوق مردم باشد و نظارت در برونده انتخاب را به جد پیگیری می‌کنیم و در این زمینه ستاد رسیدگی جرائم و تخلفات انتخاباتی تشکیل می‌شود که لحظه‌ای مسائل و مشکلات را رصد می‌کند.

رئیس کل دادگستری کهگیلویه و بویراحمد با اشاره به اینکه به گفته استاندار سابق ۷۰ درصد مدیریت انتخابات مجلس گذشته را  دادگستری انجام داد، افزود: در انتخابات گذشته یکسری تخلفاتی صورت گرفت ولی هیچ گونه نزاع منجر به قتل نداشتیم.

مزارعی با بیان اینکه در انتخابات گذشته نامزدها را آوردیم و برای آنان خط قرمز گذاشتیم، تصریح کرد: شب نتیجه انتخابات مطلع شدیم طرفداران یکی از نامزدها بنای تحرکاتی دارند که پیام دادیم به ان فرد که نماینده باشید یا نباشید با دستبند باید با دادگاه بیایید

لینک کوتاه:
نظرات
هنوز نظری برای این مطلب ارسال نشده