ساعت: ۱۶:۱۹ منتشر شده در مورخ: ۱۳۹۷/۰۳/۲۹ شناسه خبر: 36811

لحظاتی پیش یک خرس به چوپانی در منطقه سردسیری شهرستان چرام حمله کرد.

لحظاتی پیش یک خرس در منطقه سردسیری طسوج شهرستان چرام به چوپانی حمله ور شد و موجب مصدومیت شدید وی شد.
آوای جنوب
پس از حمله این خرس و مصدومیت شدید وی ، بالگرد اورژانس به محل اعزام و مصدوم را به مراکز درمانی یاسوج منتقل کرد.
این حادثه در منطقه چهل چشمه واقع در دهستان طسوج و زمانی که فرد مذکور گوسفندان خود را به چرا برده بود ،اتفاق افتاده است . تاکنون از طرف مسئولین اورژانس وضعیت جسمی مصدوم گزارش نشده است.
تکمیلی

رئیس بهداشت و درمان شهرستان چرام در گفتگو با خبرنگار ما در خصوص جزئیات این خبر گفت : در ساعت ۹/۴۲ صبح امروز طی تماس تلفنی با اورژانس ۱۱۵ چرام مبنی بر یک مورد حمله خرس وحشی به آقایی ۵۰ ساله در منطقه صعب العبور چهل چشمه طسوج شهرستان چرام بلافاصله آمبولانس کد سرفاریاب به محل اعزام و همزمان با هماهنگی بعمل آمده با EOC یاسوج درخواست اعزام بالگرد داده شد.

علی جعفری افزود : با توجه به صعب العبور بودن محل حادثه ، با راهنمایی دقیق اپراتور ، محل فرود بالگرد تعیین و پس از فرود مصدوم با انجام اقدامات درمانی اولیه جهت ادامه درمان به بیمارستان شهید بهشتی یاسوج اعزام گردید.

جعفری افزود : مصدوم مورد حمله خرس از ناحیه سر و گردن دچار مصدومیت و خونریزی شده بود که پس از اعزام به یاسوج و پیگیری های صورت گرفته ، آخرین وضعیت عمومی وی رضایت بخش اعلام شده است.

 

حمله خرس به چوپانی درچرام / اعزام مصدوم با اورژانس هوایی

لینک کوتاه:
نظرات
  1. رضایی مختار گفت:

    اگر با این حیوان به مهربانی رفتار شود و مزاحمت برایش ایجاد نشود به کسی حمله نمیکند

  2. مهسا گفت:

    مگه خرس میدونه مهربونی چیه؟😂والا ما تا شنیدیم خرس ها کارشون خوردن انسان هاست،،دولت باید منطقه را پاکسازی کنه بخاطر امنیت مردم خصوصا چوپان های بیچاره