ساعت: ۱۱:۲۳ منتشر شده در مورخ: ۱۳۹۷/۰۳/۲۵ شناسه خبر: 36745

نماینده مردم کهگیلویه با بیان اینکه برای مردان بزرگ بن‌بستی وجود ندارد،عملکرد دو ساله خود را تشریح کرد و گفت:در صورت اتحاد کارهای بزرگتری انجام می‌شود.

آوای جنوب
نماینده مردم کهگیلویه با بیان اینکه برای مردان بزرگ بن‌بستی وجود ندارد،عملکرد دو ساله خود را تشریح کرد و گفت:در صورت اتحاد کارهای بزرگتری انجام می‌شود.

به گزارش آوای جنوب از کهگیلویه، عدل هاشمی‌پور صبح امروز در جمع نمازگزاران عید فطر دهدشت در تشریح گزارش عملکرد ۲ ساله خود به عنوان نماینده مردم در مجلس، فراهم ساختن زیرساخت‌ها را از اولویت‌های اساسی برای توسعه دانست و گفت: در راستای تأمین این زیرساخت‌ها مسؤولان و مقامات کشوری را به شهرستان دعوت کردم تا از نزدیک شاهد مشکلات باشند.

نماینده مردم کهگیلویه در مجلس با بیان اینکه حضور مسؤولان کشوری در شهرستان باعث شد همکاری خوبی در جهت رفع مشکلات داشته باشند، افزود: پروژه‌هایی بر اساس اولویت شروع شده و در حال کار است.

هاشمی‌پور، تصریح کرد: برای پیشبرد این طرح‌ها با توجه به محدود بودن منابع مالی دولت از بخش خصوصی و ظرفیت خیرین و مؤسساتی از جمله بنیاد برکت و بنیاد مستضعفان که در کارهای عام‌المنفعه فعالیت دارند کمک گرفته می‌شود.

وی، با بیان اینکه طرح‌های در دست اجرا با تعامل و پیگیری‌های مجدانه با دولت و با رعایت عزت و مصلحت و اصول است، گفت: تاکنون یکهزار و ۲۰۰ نفر در طرح‌ها و پروژه‌ها به کار مشغول شده و تعدادی هم در سایر استان‌ها بکار گرفته شده‌اند.

عدل هاشمی‌پور، از محور پاتاوه به دهدشت،جاده سوق به دهدشت، جاده دهدشت به چرام،جاده دم عباس به محور پاتاوه، جاده قلعه‌رئیسی به دهدشت،جاده دیشموک به قلعه‌رئیسی،احداث پل سردو، پل تنگ چویل،جاده‌های روستایی، آسفالت معابر روستایی،تأمین قیر رایگان برای شهرداری‌ها،گازرسانی به دیشموک و چاروسا، آبرسانی از سد کوثر، پتروشیمی،نیروگاه پادوک،باند اضطراری فرودگاه،اورژانس هوایی،روشنایی ورودی‌های چهارگانه دهدشت به پروژه‌های در حال کار در شهرستان کهگیلویه نام برد.

وی، بیان کرد:تا زمانی که به طور اساسی زیرساخت‌ها فراهم نشود نباید انتظار پیشرفت و توسعه داشت.

هاشمی‌پور با بیان اینکه در کمیسیون انرژی مجلس به عنوان نایب رئیس این کمیسیون موقعیت خوبی برای پیگیری طرح‌های شهرستان دارم، گفت: آمده‌ام که سخت کار کنم نه کار را سخت کنم.برای مردان بزرگ بن‌بستی وجود ندارد؛ یا راهی می‌سازند یا راهی می‌یابند.

وی، تأکید کرد: اگر با همدیگر متحد باشیم کارهای بزرگتری می‌توان انجام داد.

امام جمعه دهدشت:
اجاره مسکن دهدشت کمرشکن است/صاحبان املاک نسبت به مستاجران ترحم داشته باشند
امام جمعه دهدشت با اشاره به هزینه سرسام‌اور اجاره مسکن در این شهر گفت: صاحبان املاک ترحم داشته باشند تا خدا به آنها رحم کنند.

مردم دهدشت به شکرانه یک ماه تقرب به درگاه الهی نماز عید فطر را در ورزشگاه آزادی این شهر اقامه کردند.

حجت‌الاسلام سید نصیر حسینی صبح امروز در خطبه‌های نماز عید فطر دهدشت ضمن تبریک این عید بزرگ اظهار داشت: بار معنوی ماه رمضان را حفظ کنیم و از این ذخیره معنوی که در طی ماه به دست آوردیم حراست داشته باشیم.

امام جمعه دهدشت، با بیان اینکه نباید با سهل‌انگاری و بی‌توجهی این سرمایه معنوی را از دست دهیم، گفت: عید فطر پاداش یک ماه روزه‌داری و بندگی خداوند است.

حسینی با استناد به حدیثی از امام رضا(ع) در بیان ویژگی‌های انسان خوب، تصریح کرد: اگر کار خوبی انجام دهند بشارت و نورانیت در خود احساس می‌کنند.

وی، افزود: انسان‌های خوب اگر گناه کردند استغفار می‌کنند، وقتی خاوند نعمتی به آنها عطا فرمود شاکر هستند، در همه عرصه‌ها و مشکلات زندگی صبورند و اگر خشمگین شدند می‌بخشند.

حسینی، در بخش دیگری از سخنانش از مبلغان دینی که در ماه رمضان به ارشاد مردم، تبیین دین و تبلیغ احکام پرداختند، از هیئت امنای مساجد و همه کسانی که در برگزاری محافل معنوی فعالیت داشتند،قدردانی کرد.

وی، با بیان اینکه پدران و مادران به تربیت دینی فرزندان و رشد علمی خود توجه داشته باشند، گفت: سرمایه دنیوی و اخروی ما همین فرزندان هستند اگر در مسیر عبودیت و علم قرار نگیرند از بین خواهد رفت.

خطیب نماز عید فطر دهدشت به وضعیت مسکن در دهدشت اشاره کرد و با بیان اینکه اجاره مسکن کمرشکن شده از صاحبان املاک خواست نسبت به همنوعان خود ترحم داشته باشند.

حسینی گفت: البته مسؤولان هم باید برای رونق ساخت و ساز در این شهر چاره‌اندیشی کنند تا مشکل مسکن کمتر شود.

وی، با بیان اینکه کمک به توسعه شهر سبب مهاجرت معکوس خواهد شد، افزود: مسؤولان نسبت به رفع مشکلات مردم از جمله گرانی، اشتغال، کنترل بازار دقت لازم را داشته باشند.

لینک کوتاه:
نظرات
  1. ع ح گفت:

    کدوم کار ..شغل برای بستگان و اطرافیان خود ایجاد کرده چه ربطی به بقیه داره