ساعت: ۱۹:۵۳ منتشر شده در مورخ: ۱۳۹۷/۰۳/۲۴ شناسه خبر: 36733

.

آوای جنوب

خواجه پور تصریح کرد: وقتی از آقای مرادی مدیرکل دفتر استانداری گلایه میکنیم چرا آقای استاندار به جهت بررسی مشکلات به شهر مارگون تشریف نمی آورند ایشان میگوند عجله نکنید! الان یک سال از عمر مسئولیت آقای استاندار در این استان میگذرد و هنوز جمله خلق الإنسان هلوعا ورد زبان آقای مرادی است که عجله نکنید آقای استاندار می آید.

به گزارش آوای جنوب از دهدشت، امام جمعه مارگون با گلایه مندی از استاندار و نیز برخی از مدیران کل استان اظهار داشت: دارم به یقین میرسم که مارگون جزو کهگیلویه و بویراحمد نیست چون اگر جزو این استان است پس چرا مشکلات این شهر مورد بررسی مسئولان استان قرار نمیگیرد.

رحم الله خواجه پور ابراز داشت:متاسفانه برخی از مسولین فقط دم از خدمتگزاری میزنند و شعارهایشان را خیلی خوب و رسا از تریبون ها و رسانه ها اعلام میکنند اما موقع عمل بعضآ خبری ازشان نیست.

وی افزود: سفر اول استاندار به مارگون فقط با هدف بررسی مشکلات کارخانه سیمان بود که در این مورد آب از آب تکان نخورد.

خواجه پور تصریح کرد: وقتی از آقای مرادی مدیرکل دفتر استانداری گلایه میکنیم چرا آقای استاندار به جهت بررسی مشکلات به شهر مارگون تشریف نمی آورند ایشان میگوند عجله نکنید! الان یک سال از عمر مسئولیت آقای استاندار در این استان میگذرد و هنوز جمله خلق الإنسان هلوعا ورد زبان آقای مرادی است که عجله نکنید آقای استاندار می آید.

امام جمعه مارگون بیان کرد: اعتبارات هر شهر و شهرستانی به طور طبیعی و روال عادی تخصیص داده میشود اما وقتی مسئولان ارشد با حضور فیزیکی به منطقه تشریف بیاورند و خود از نزدیک مشکلات را مشاهده کنند قیاس مع الفارق است و قطعاً اعتبارات بیشتری در نظر میگیرند.

خواجه پور در ادامه با اشاره به روستایی که ۳ شهید تقدبم انقلاب کرد، افزود: جاده روستای دلی رچ که محل سه شهید گلگون کفن است با گذشت چهل سال از عمر پر خیر و برکت انقلاب هنوز که هنوز است اهالی این روستا با مشکلات جاده ای مواجه می باشند.

وی گفت: البته نباید نعمتهای انقلاب به فراموشی سپرده شود مردم الحمدلله به این نظام و انقلاب می‌بالند و هرگز دست از آرمانهای انقلاب بر نمیدارند و پایبند به این نظام و انقلاب هستند.

خواجه پور در ادامه مشکلات روستای دلی رچ بیان کرد: به قول برخی از آقایان مسئول در مورد مشکلات این روستا پرونده تشکیل شده و اعتبار آن نیز تخصیص داده شده است اما هنوز روی میز آقای استاندار است و امضا نشده است.

امام جمعه مارگون عنوان کرد: مردم از عملکرد دولت و بخصوص استاندار کهگیلویه و بویراحمد بسیار نگرانند و ما هم نیز از این وضعیت نگرانیم.

رحم الله خواجه پور گفت: در حال حاضر درختان گردوی مردم این منطقه از شدت بی آبی دارد خشک میشود و تنها درآمد مردم همین چند درخت گردوست و ما نیز دفعات زیادی به مسئولان گفتیم برای این معضل چاره ای بیاندیشید اما در این راستا هیچگونه برنامه ای طراحی نشد.

وی افزود: آیا استاندار یا مسئولان فرهنگی از وضعیت مساجد و فضاهای فرهنگی اطلاعی دارند؟ آیا آقای استاندار میداند و یا اطلاعی دارد که در شهر مارگون یک سوله یا حداقل مکانی برای برگزاری نماز جمعه وجود ندارد و فضای مناسبی برای اجرای برنامه ها نیست.

آیا آقای استاندار از وضعیت مصلی مارگون باخبر است که قریب به شش سال است هنوز به بهره برداری نرسیده و در حال حاضر نماز جمعه مارگون در یک خوابگاه دخترانه برگزار می شود؟ آیا ایشان میداند شهری با جمعیتی بالغ بر چهار هزار نفر دارای یک مسجد ۹۷متری است که فاقد سرویس بهداشتی و محوطه است!!!

آقای استاندار شما ان شاء الله هدفتان خدمت است اما در مرکز محرومترین منطقه در استان هنوز برای بررسی مشکلات تشریف نیاوردید!؟

خواجه پور تصریح کرد: درست است شما از مسیر جاده روستای پوله به منطقه زیلایی سفر کردید اما مرکز شهر و روستاهای همجواری که جز بخش مارگون است مشکلاتی دارند که لازم بود در طی این یک سال حضور شما و مدیران کل را در این شهر مشاهده میکردیم.

امام جمعه مارگون در پایان صحبت های خود از استاندار و مسولان درخواست نمود که در اسرع وقت جهت بررسی مشکلات مردم به شهر مارگون عزیمت کنند و درصدد رفع مشکلات آنها باشند.

 

خبرنگار سید مصطفی گنجی

لینک کوتاه:
نظرات
هنوز نظری برای این مطلب ارسال نشده