ساعت: ۱۱:۵۰ منتشر شده در مورخ: ۱۳۹۸/۰۵/۱۷ شناسه خبر: 39784

معاون منابع انسانی دادگستری استان افزود: به همین منظور ۱۱ نفر برای عضویت در هیأت مدیره ، اعضاء علی البدل و بازرس کاندیدا شده اند

آوای جنوب

محمود حکیم با اعلام اینکه مدت دومین دوره عضویت در هیأت مدیره وکلاء و بازرسان قوه قضائیه در استان به پایان رسیده است اظهار داشت: سومین دوره انتخابات ۱۷ مرداد با حضور وکلاء قوه قضائیه و اعضا محترم هیأت نظارت استانی در دادگستری استان برگزار می گردد.

به گزارش آوای جنوب، دکتر محمود حکیم با اعلام اینکه مدت دومین دوره عضویت در هیأت مدیره وکلاء و بازرسان قوه قضائیه در استان به پایان رسیده است اظهار داشت: سومین دوره انتخابات ۱۷ مرداد با حضور وکلاء قوه قضائیه و اعضا محترم هیأت نظارت استانی در دادگستری استان برگزار می گردد.

وی افزود : ۱۹۷ نفر عضو دارای شرایط رأی دادن هستند که در این انتخابات شرکت می نمایند.

معاون منابع انسانی دادگستری استان افزود: به همین منظور ۱۱ نفر برای عضویت در هیأت مدیره ، اعضاء علی البدل و بازرس کاندیدا شده اند.

دکتر حکیم اظهار کرد: پس از برگزاری انتخابات ، از میان نامزدها ۵ نفر به عنوان اعضاء اصلی،۲ نفر علی البدل و ۲ نفر بازرس برای مدت ۳سال انتخاب و از سوی مرکز وکلاء ،کارشناسان رسمی و مشاوران خانواده ی قوه ی قضائیه منصوب می شوند.

معاون منابع انسانی دادگستری کل کهگیلویه و بویراحمد در پایان با اشاره به اینکه این انتخابات ساعت ۱۷ عصر روز پنج شنبه ۱۷ مرداد در سالن اجتماعات شهید بهشتی دادگستری کل استان برگزار می گردد تأکید کرد:حضور وکلاء قوه ی قضائیه جهت اخذ رأی الزامی بوده و همراه داشتن پروانه ی دارای اعتبار و دفترچه تمدید شده ضروری است

لینک کوتاه:
نظرات
هنوز نظری برای این مطلب ارسال نشده