ساعت: ۱۶:۰۶ منتشر شده در مورخ: ۱۳۹۷/۰۲/۳۱ شناسه خبر: 36373

جوان فعال اصولگرای گچسارانی پیروزی در انتخابات دور آینده را از آن اصولگرایان گچساران و باشت می داند.

آوای جنوب

 

جوان فعال اصولگرای گچسارانی پیروزی در انتخابات دور آینده را از آن اصولگرایان گچساران و باشت می داند.

به گزارش آوای جنوب، اصغر اسلامی یکی از جوانان و اصولگرایان فعال در حوزه گچساران و باشت است که در خصوص فعالیت های سیاسی خود و انتخابات آینده مجلس شورای اسلامی با وی به گفت و گو نشسته ایم:

آقای اسلامی در ابتدا بطور مختصر خودتون برای خوانندگان ما معرفی کنید ؟
بسم الله الرحمن الرحیم
قبل از هر سخنی
حلول ماه مبارک رمضان ، بهار قرآن ، ماه عبادتهای عاشقانه
نیایشهای عارفانه را خالصانه به شما و مردم شریف گچساران و باشت تبریک عرض میکنم .ولایتم ولایت علیست رهبرم سید علییست
بنده اصغر اسلامی هستم متولد ۱۳۶۵ گچساران اهل روستای ولایتمدار دیل و دانشجو رشته حقوق و کار ازاد. بنده بزرگ شده گچسارانم و کودکی نوجوانی در کنار قشقایی هاعزیز محترم خیابان کیامرثی و محله لبنان سپری کردم .

شنیده ایم سالهاست فعالیت انتخاباتی و سیاسی دارید و اخیرا در فضای مجازی گروهی تحت عنوان حامیان ولایت گچساران و باشت متشکل از جمعی از بزرگان و تاثیرگذاران اصولگرا را تشکیل داده اید!

این حقیر نوجوانی بودم که در سال ۸۰ وارد سیاست انتخابات شدم و در تپه های محله لبنان کیامرثی برای نماینده فقید دلسوز ولایتمدار مردی مردمدار مرحوم حاج نبی زاده تلاش فعالیت داشتم .
سال هاست در انتخابات مجلس گچساران نقش اساسی داشتم و حامی کاندیداها اصولگرایی بودم و در همین راستا باتوجه به سابقه تجربه سیاسی که داشتم گروهی در زمینه وحدت اصولگرایان تشکیل دادم و هدف بنده از این کار ایجاد وحدت اصولگرایان گچساران و عزیزانم در باشت باوی در انتخابات اینده مجلس است که یک رقابت پاک سالم داشته باشیم .

آیا اصولگرایان در مورد انتخابات آینده مجلس تصمیم خاصی گرفتند؟

خیر . اصولگرایان هیچگونه تصمیم خاص نگرفته اند که کدامیک از شخصیتهای محترم به عنوان گزینه نهایی به مردم شریف گچساران و باشت معرفی گردد.

چندین گزینه اصولگرایی مطرح هستند بنظر شما کدام یک قابلیت رقابت بیشتری خواهند داشت؟

چهره های قوی بالیاقت مردمی وارد صحنه انتخابات خواهد شد و هر چندنفر گزینه قوی هستند.هر چند مردم عزیز شناخت کافی و بهتری از گزینه احتمالی را دارند .
سیدقدرت حسینی و زراعت کیش و زینل زاده پاکدل از رگ گردن به من نزدیک تر هستند هر چند نفر مورد تایید این حقیر و مردم و جوانان هستند.

ارتباط شما با بزرگان اصولگرا چگونه است ؟

با تک تک بزرگان اصولگرا ارتباط دارم. جناب حاج یداله مرادی. دکتر رحمانی و الله کرم پور و سایر بزرگان اصولگرا…و همیشه گفتم افتخار میکنم یک سربازم در کنار سرداران . و از زحماتشان تقدیر و تشکر میکنم.

چند درصد احتمال میدهید اصولگرایان در انتخابات مجلس آینده پیروز شوند؟

این اتحاد بوجود آمده در میان اصولگرایان همان اتحادیست که سالها باعث پیروزی مرحوم نبی زاده و جعفری و حسینی شد. پس از سالها دوباره شاهده اتحاد یاران مرحوم نبی زاده هستیم. روحش شاد و
یادش گرامی باد من مطمنم با حفظ این اتحاد حتما پیروزی از آن اصولگرایان است.

لینک کوتاه:
نظرات
 1. شرمت الله گفت:

  به وجدان م رجوع کردم دیدم همین تحلیلها موجب شکست چندین ساله اصولگرا ها شده

 2. یولاش گفت:

  تو هیچی از سیاست نمیدونی داداش

 3. ناشناس گفت:

  سلام ودرود بر شما آقای اسلامی حقیقتا “باید انشاالله اصولگرایان گچساران اشتباه دورهای قبل را نکنند تاپیروز شوند

 4. ... گفت:

  احسنت به این جوان ،خدا قوت بزرگ مرد

 5. جعفرموسوی بیدک گفت:

  سلام اگه گزینه مورد نظر اصولگرا سید قدرت باشه ویااین شخصهای که نام بردیت شک نکنید که دوباره هم برنده تاجگردونه نمیگم اصلاحات‌ هست میگم تاجگردون چون این برای بیشترجوانها بت شده باید یه شخصی معرفی بشه که ازاین سنگینی کنه وبتواند شاخ برشاخ این بزنه وگر نه برنده خودشه

 6. گچساران گفت:

  در جواب اونی که به آقای اسلامی فرموده اند تو هیچ از سیاست نمیدانی باید عرض کنم که ایشان اتفاقا خیلی بیشتر از شما ها از سیاست میداند چون ایشان نوه شیخ السلام دیلی از بزرگان مبارزه با استعمار در خطه جنوب زمان رضا خان هستند و زمانی که اصلا گچسارانی نبود پدر بزرگ اینها با انگلستان مبارزه میکر د و به نوعی سیاست در خون‌اینها جریان دارد.این آقا را من میشناسم مثل خیلی از آدم‌های دو رو میتونست الان بره و دنبال تاج باشه و استفاده کنه ولی صراحتا میگه من اصولگرام و دنبال وحدت هستم.چرا بجای اینکه جوانی رو تشویق کنید فقط باعث یآس و ناامیدی میشوید؟زنده باد اصغر خان

 7. ناشناس گفت:

  خخخخخ اصغراسلامی خخخخخخ

 8. ل گفت:

  احسنت آقای اسلامی، انشالله این دفعه اصولگراها پیروز میدان هستند

 9. ناشناس گفت:

  تنها کسی که از رگ گردن به انسان نزدیک تر است خدا هست.نباید احساساتی سخن گفت که منجر به گناه شد.

 10. ناشناس گفت:

  اصغرجان برای نشون دادن خودت راههایی هم وجودداره کدام اصولکرا کدام کشک کدام۰۰۰۰۰۰

 11. اصلاح طلب گفت:

  نارضایتی از تاجگردون بخاطر تبعیضات و فامیل گرایی زیاده و متاسفانه بیش از شش ساله رئیس کمیسیون برنامه وبودجه هستند و وضعیت اقتصادی کشور هر سال بدتر شده که بهتر نشده تنها یک اتحاد و همدلی به راحتی میتواند تاج را ناکام کند اما اگر چند اصولگرا وارد میدان شود واز طرفی آقایان اصولگرا بر سر منفعت به توافق نرسند و حمایت نکنند بی شک برنده انتخابات تاج خواهد بود….

 12. Kh R گفت:

  سلام ، شتر در خواب بیند پنبه دانه گهی لب لب خورد گه دانه دانه

 13. داوود گفت:

  آخر تحلیلش این بود که رو انتخابات تاجگردون فولادی شزط بستیم و باخت!!!!!