ساعت: ۱۶:۲۳ منتشر شده در مورخ: ۱۳۹۷/۰۲/۴ شناسه خبر: 36015

شکار شاهین کلید صعود نفتی های گچساران یه لیگ یک فوتبال کشور خواهد بود.

آوای جنوب

شکار شاهین کلید صعود نفتی های گچساران یه لیگ یک فوتبال کشور خواهد بود.

به گزارش خبرگزاری فارس از گچساران، امین دهقانی در یادداشتی آورده است: با نزدیک شدن به روز مسابقه حساس و سرنوشت‌ساز نفت و گاز گچساران و شاهین بوشهر همه نگا ه‌ها به استادیوم اختصاصی صنعت نفت گچساران دوخته شده و همه منتظر تکرار خاطره تاریخی صعود این تیم به لیگ دسته اول در سال ۹۲ هستند.
تکرار این خاطره برای همه فوتبال دوستان گچسارانی شیرین و خاطره انگیز است و مهدی پاشازاده سرمربی نام آشنا شاهینی‌ها یک بار دیگر سرنوشت تیم نفت گچساران را با تفکرات خود تعیین می‌کند.

این سرمربی که سابقه حضور در گچساران را در پلی آف لیگ دسته اول با تیم پارس جنوب جم در کارنامه خود دارد و از گردنه همین تیم نفت در ورزشگاه گچساران به لیگ دسته اول صعود کرد این بار در حالی به گچساران آمده که تقریبا از صعود تیمش به لیگ دسته اول مطمئن شده و باید دید در این شرایط با چه تدبیری به مصاف نفتی‌های گچساران خواهد رفت.
مطمئنا با توجه به اتفاقات و حاشیه‌هایی که بیشتر آنها در بازی پلی آف مقابل تیم پارس جنوبی جم رخ داده است و همگی برگرفته از زیرکی این سرمربی در استفاده ازاهرم رسانه و….در شب قبل بازی بود.
در این بین هرچند نفتی‌های گچساران با استفاده از تجربه قبلی خود با تدبیر بیشتر و بهتری برای این بازی خود را آماده می‌کنند اما تجربه بهمن فرازمند که در اتفاقات پلی آف مقابل پارس جنوبی جم روی نیمکت این تیم حضور داشته به خوبی می‌تواند در مدیریت نیمکت تیم خود موثر باشد و تا حدودی زیادی حواشی این بازی حساس را کم کند.
اما به غیر از کادر مربی‌گیری این و عوامل انتظامی این بار نقش دست اندرکاران ورزش نفت و گاز گچساران و مدیران با تجربه‌ای همچون ابوالحسن غلامی که سال‌ها در کنار این تیم بوده اند و امروز به عنوان رئیس ورزش قهرمانی این شرکت که در این کش و قوس‌های سیاسی عده ای سعی دارند با کمرنگ کردن تدابیر و تلاش‌هایش این موفقیت‌ها را شخصی کنند و شاید کمتر کسی بداند هزینه خرید امتیاز تیم پرافتخار نفت را در سال ۱۳۸۸ به صورت شخصی وی متحمل شده تا بتواند کمکی به جوانان پراستعداد این دیار نماید و هنوز تبعات مالی آن را در زندگی شخصی یدک می‌کشد.

اما امروز در این شرایط حساس کمتر نامی از وی و محمد حبیبی نژاد در رسانه برده می‌شود. هرچند در شرایط فعلی پرداختن به این موضوعات کمکی به تیم نمی کند اما به زودی بسیاری از پشت پرده های ورزش خصوصا ورزش نفت بایستی به اطلاع مردم برسد تا شاید قدری از تلاش های دست اندرکاران و دلسوزان ورزش برای همگان روشن و از بروز اتفاقات تلخ سالیان قبل جلوگیری شود.

بی شک در فصل فوتبالی که در حال به پایان رسیدن آن هستیم باشگاه نفت و گازگچساران تلاش بسیاری برای حمایت از کادر بومی کرده و به دور از انصاف است که تلاش‌های مدیران مجموعه در حوزه مدیرعاملی، منابع انسانی، امور مالی، فنی و عملیات نفت گچساران و رئیس و کارکنان امور ورزش را نادیده بگیریم.

امروز و در این بازی حساس این تیم متعلق به شخص خاصی نیست و متعلق به مردم این شهر است و موفقیت آن برای همه هواداران و تلاشگران ورزش گچساران است.

قدر مسلم صعود تیم فوتبال نفت و گاز گچساران به لیگ دسته اول بایستی برای همه گچسارانی مهم و حیاتی باشد خصوصا برای آقایان صیدالی و فرهاد جعفری که این روزها مسئولیت سازمانی نفت را در کسوت مدیران نفت و گاز گچساران بیش از هر فرد دیگر درک کرده و به خوبی می‌دانند جوابگوی مردمی فوتبال دوست بودن چه بارسنگینی را بردوششان گذاشته هر چند تمام تلاش و حمایت خود را با وجود اینکه اولین تجربه مدیریت ورزشی خود را با مشارکت و تعامل خوب با مسوولان امور ورزش به یک سرانجام بسیار خوب در رشته‌های هندبال، والیبال تنیس روی میز و حتی ورزش همگانی منجر شده حال در انتظار تکرار یک موفقیت دیگر در رشته فوتبال است تا افتخارات باشگاه نفت را این بار با یک کار گروهی و تکیه بر نیروهای بومی در کتاب خاطرات این باشگاه ثبت نماید.

امروز مدیران نفت خود به خوبی می‌دانند چه کسانی دلسوز ورزش هستند و چه کسانی از سر ناآگاهی از محیط ورزش در تلاش برای تخریب چهره هایی قدیمی ورزش که شاید در این متن اشاره‌ای نیز به نام بعضی از آنها شد امید است با اتکا به تجربه فصل جاری در ارائه راهکاری برای حفظ حرمت و استفاده بیشتر از تجربیات این افراد در فصل جدید گام موثرتری بردارند.
به هر حال فصل ٩٧-٩۶ فوتبال روزهای پایانی خود را سپری می‌کند و مصاف فردا تیم فوتبال نفت مقابل شاهین بوشهر می‌تواند میدان همدلی و اتحاد باشد و با عبور از منیت‌ها همه تنها برای موفقیت این تیم و شکار شاهین بوشهری به وسیله همدلی‌ها شاهد موفقیت این تیم که متعلق به همه مردم است و بسیاری از بزرگان فوتبال این شهر برایش زحمت کشیده‌اند و منتظر حاصل زحمات خود هستند.

پس وعده ما فردا چهارشنبه استادیوم نفت برای شکار شاهین بوشهری.

لینک کوتاه:
نظرات
هنوز نظری برای این مطلب ارسال نشده