ساعت: ۱۳:۰۱ منتشر شده در مورخ: ۱۳۹۷/۰۱/۱۸ شناسه خبر: 35855

آری نمی‌شود از اقتصاد مقاومتی گفت و از مردم بخواهیم و خود عقب بمانیم.

شعار سال را در بنر و همایش‌ها خلاصه نکنیم/نمی شود از خودروی ملی سخن بگوییم اما خود سوار بر شاسی بلند خارجی شویم/جای شهیدرجایی ها خالیست

آوای جنوب/ علی مراد کاظم پور
عمل کردن به شعار سال نیاز به اتحاد ملی و عزم جدی مسوولان دارد.

به گزارش سرویس اقتصادی خبرگزاری فارس از گچساران با نگاهی به روند نامگذاری شعار سال از سوی مقام معظم رهبری در می‌یابیم که ایشان با یک تیزبینی خاص هر سال را نامگذاری می‌کنند.

نامگذاری‌هایی از قبیل، اقتصاد مقاومتی، انسجام، وحدت و همدلی ملت و امسال نیز سال حمایت از کالای ایرانی چیزی است که نشان می‌دهد هرکسی دل در گرو این مملکت و نظام دارد باید در عملی شدن شعار سال تلاش کند.

هر ساله مشاهده می‌کنیم شعارهای سال در بنرها و سربرگ ادارات خلاصه می‌شود و همایش‌هایی در این خصوص گرفته می‌شود که خروجی لازم را ندارند.

آری وقتی می‌گوییم خروجی نداشته است بر این اساس می‌گوییم که اگر به صورت عملی از بالا به پایین به شعارهایی که از سوی رهبر معظم انقلاب عمل کرده بودیم ایشان دوباره و چندباره تکرار نمی‌‌کردند.

آری نمی‌شود از اقتصاد مقاومتی گفت و از مردم بخواهیم و خود عقب بمانیم.

آری نمی‌شود از حمایت از کالای ایرانی بگوییم و از خودروی ملی سخن بگوییم اما خود سوار بر خودروهای لوکس مدل بالای خارجی شویم.

نمی‌شود خود برشاسی بلند شیشه دودی با ایمنی بالا بنشینیم اما از مردم بخواهیم برای حمایت از کالای ایرانی سوار بر خودروی ملی شوند.

عمل کردن به شعار سال نیاز به اتحاد ملی و عزم جدی مسوولان دارد تا مردمی که همیشه و در همه حال در صحنه‌ها از مسوولان پیشی گرفتند به این باور برسند و مسوولان را باور کنند.

عمل کردن به شعار سال نیازمند مدیرانی از جنس شهید رجایی‌ها است و بس.

لینک کوتاه:
نظرات
هنوز نظری برای این مطلب ارسال نشده