ساعت: ۱۹:۲۳ منتشر شده در مورخ: ۱۳۹۷/۰۱/۱۴ شناسه خبر: 35817

آنچه که در زیر آورده شده است کامنت ارسالی مخاطبان آوای جنوب است و این سایت محتوای آن را تایید یا تکذیب نمی کند. شما هم می توانید نظر خود را در تایید یا تکذیب این مطلب بیان کنید.

کامنت یک قشقایی در پاسخ به تحلیل مخاطب آوای جنوب در خصوص قشقائی ها و انتخابات گچساران

آوای جنوب

آنچه که در زیر آورده شده است کامنت ارسالی مخاطبان آوای جنوب است و این سایت محتوای آن را تایید یا تکذیب نمی کند. شما هم می توانید نظر خود را در تایید یا تکذیب این مطلب بیان کنید.

به گزارش آوای جنوب پس از تحلیل انتخاباتی ارسالی از سوی مخاطبین آوای جنوب با عنوان چه کسی کاندید اصولگرایان گچساران می شود و اشاره به نقش انتصابات آینده در جریان اصولگرایان و قشقائی یکی از مخاطبین آوای جنوب در واکنش به این تحلیل نوشت: مگر می شود ما پلکان دیگران شویم.

این مخاطب که نامش را قشقائی عنوان کرده است در ادامه اینگونه آورده است: تحلیل شما را در سایت مشاهده کردم.
باید عنوان کنم قشقائی و دوستان ترک زبان ما همانهایی که در محلات لبنان و دیگر محلات پایین شهر زندگی می کنند می دانند این انتصاباتی که از آن نام برده می شود هیچ تاثیری بر تفکر قشقائی نخواهد گذاشت.
قرار که نیست با مسولیت چند نفر فکر تمام جوانان و ترک زبانان قشقائی تغییر کند.
سوال من از شخصی که این تحلیل را نوشته است این است این انتصابات چه نقشی در زندگی ما دارد و آیا با این انتصابات جوانان بیکار قشقائی صاحب شغل می شوند.DSCF13910

این مخاطب در ادامه آورده است؛ قشقائی کاری به معاملاتی که شما از آن یاد کرده اید نخواهد داشت و تصمیم خود را عاقلانه خواهد گرفت و اینطور نیست که با پست گرفتن برخی ما نیز تغییر کنیم و این جماعت بهتر از هر تحلیل گری امروز بیدار هستند و نماینده محترم نیز خوب می داند مردم خواهان عدالت برای همه قشرها و قومیت ها هستند حتی آن غیر بومی هم که در این شهر زندگی می کند.

۱۲
در پایان کامنت قشقائی می خوانیم؛ در جامعه امروز هر خانواده بر اساس نیازهایی که دارد خود برای سرنوشتش تصمیم عاقلانه می گیرد و این یعنی احدی نمی تواند بر اساس جمعیت ما در پشت پرده کاری از پیش ببرد.

لینک کوتاه:
نظرات
  1. ناشناس گفت:

    اتفاقا شماها ز همین حالا تحرکات خود را برای انتخابات آتی شروع کرده اید و در انتخابات گذشته سهم خود را در انتصابات و پستها گرفته اید .