ساعت: ۲۱:۵۷ منتشر شده در مورخ: ۱۳۹۶/۱۲/۱۵ شناسه خبر: 35489

همایش بزرگ تجلیل از پیشکسوتان و بزرگان فوتبال گچساران برگزار می‌شود.

آوای جنوب/ علی مراد کاظم پور
همایش بزرگ تجلیل از پیشکسوتان و بزرگان فوتبال گچساران برگزار می‌شود.

 به گزارش آوای جنوب از گچساران، همایش بزرگ از نام آوران فوتبال گچساران که در سال ۱۳۴۵ نائب قهرمان ایران شدند با حضور جمعی از بزرگان فوتبال کشور برگزار می‌شود.

 بر اساس این گزارش، انجمن پیشکسوتان فوتبال گچساران در حالی چهارمین همایش تجلیل از پیشکسوتان این شهر را برگزار می‌کند که در این مراسم از بازیکنان و مربی این تیم در سال ۱۳۴۵ که نائب قهرمان ایران شدند در مراسم ویژه‌ای تجلیل به عمل خواهد آمد.

 هر چند این انجمن برای چهارمین بار مراسم خود را برگزار می‌کند اما این مراسم با دیگر مراسمات برگزار شده تفاوت دارد و به نوعی باید گفت، یک دور همی بزرگ فوتبالی در گچساران برگزار خواهد شد.

 این مراسم با حضور  پیش‌کسوتانی همچون، دکتر غلامرضا صفریان، دکتر بیژن کوه‌زاد، جمشید نصیر عباس، زاهد بهوند، راه علی عزیزی، لفته سه‌برادران، داریوش یزدی، علی سلامات، فرج شاعری، هوشنگ خواجه‌ای، ناصر بم زاده، رضا گنجاپور، حسین بهاریان، عبدالوحد بزمه، جمشید بشاگردی، نظام آزادی،  صفدر بنده، سردار سخیراوی، فریدون لقمان، مسعود دهداری، عبدالعالی بیت سیاح ، عبداکاظم دریساوی ،محمد احمدیان  درجمع بزرگان ورزش گچساران حضور می‌یابند تا به این همایش بزرگ ورزشی گرمی بیشتری ببخشند.

 به گزارش آوای جنوب، این مراسم روز پنج‌شنبه ۱۷ اسفندماه راس ساعت ۹:۳۰ صبح در سالن آزادی نفت گچساران برگزار می‌شود.

لینک کوتاه:
نظرات
هنوز نظری برای این مطلب ارسال نشده