ساعت: ۱۵:۵۹ منتشر شده در مورخ: ۱۳۹۶/۱۱/۲۸ شناسه خبر: 35253

مدیر برق گچساران گفت: اجرای شبکه برق خیابان شهید بلادیان دوگنبدان بر عهده شهرداری است.

آوای جنوب
مدیر برق گچساران گفت: اجرای شبکه برق خیابان شهید بلادیان دوگنبدان بر عهده شهرداری است.

به گزارش آوای جنوب به نقل از روابط عمومی شرکت توزیع نیروی برق کهگیلویه و بویراحمد علی روانگرد در حاشیه بازدید از پروژه برق خیابان شهید بلادیان دوگنبدان مرکز گچساران اظهار کرد: اجرای پروژه برق این خیابان برعهده شهرداری بوده و شرکت توزیع نیروی برق استان و شهرستان تنها ناظر اجرای این پروژه هستند.

وی با بیان اینکه هم اکنون کار ” کابل گذاری زمینی ” پروژه برق خیابان شهید بلادیان دوگنبدان مرکز شهرستان گچساران به اتمام رسیده است، اظهار داشت: ۱۴ عدد تابلو و ۲ دستگاه ترانسفورماتور در برق ناحیه گچساران برای تکمیل و بهره برداری از پروژه برق این خیابان هم اکنون آماده واگذاری به پیمانکار است.

مدیر برق گچساران در استان کهگیلویه و بویراحمد افزود: پیمانکار پروژه خیابان شهید بلادیان دوگنبدان مرکز این شهرستان تاکید می‌کند که شهرداری این شهر تاکنون از مطالبات این پروژه به وی پرداخت نکرده است.

روانگرد با اشاره به برخی از گفته‌های پیمانکار پروژه برق خیابان شهید بلادیان دوگنبدان مرکز شهرستان گچساران، خاطرنشان کرد: پیمانکار به ما گفت که ادامه اجرای پروژه برق این خیابان بستگی به پرداخت مطالباتش از سوی شهرداری دوگنبدان دارد.

وی گفت: شرکت توزیع نیروی برق استان کهگیلویه و بویراحمد آمادگی کامل برای همکاری با پیمانکار این پروژه را داشته و دارد اما پیمانکار از انجام ندادن سایر اقدامات پروژه برق بدلیل آنچه که خودش می گوید اصرار می‌کند.

مدیر برق گچساران در استان کهگیلویه و بویراحمد افزود: پیمانکار پروژه برق خیابان شهید بلادیان دوگنبدان، اعتبار ریالی این پروژه را شش میلیارد ریال عنوان می‌کند و البته شرکت توزیع نیروی برق تنها ناظر در اجرای دقیق پروژه است.

به گزارش روابط عمومی شرکت توزیع نیروی برق استان کهگیلویه و بویراحمد، طرح تبدیل خیابان شهید بلادیان به پیاده رو با معماری ترکیبی اسلامی و ایرانی است و علاوه بر نگاه تجاری جنبه رفاهی و زیباشناختی دارد.

غلامرضا تاجگردون نماینده گچساران و باشت در مجالس نهم و دهم شورای اسلامی پیشتر با اشاره به اینکه این طرح با پیش بینی ۳۶ میلیارد و ۶۰۰ میلیون ریال اعتبار اجرا خواهد شد، اظهار کرد: ۲۰ درصد این میزان اعتبار از سوی شهرداری دوگنبدان و ۷۰ درصد آن را شرکت مادر تخصصی عمران و بهسازی شهری ایران تأمین خواهد کرد.

وی گفت: با توجه به این که خیابان شهید بلادیان محل کسب و کار و مرکز اصلی خرید شهر دوگنبدان است، تلاش می‌شود این طرح با رویکردی جامع اجرا شود تا در کمترین زمان ممکن به بهره برداری برسد.

رئیس کمیسیون تلفیق مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه طرح مطالعاتی زیباسازی خیابان شهید بلادیان با بررسی‌های دقیق و کارشناسی انجام شده است افزود: در صورت اجرای این طرح، سیمای شهر دوگنبدان متحول می‌شود.

مدیرکل راه و شهرسازی کهگیلویه و بویراحمد هم پیشتر از ساماندهی خیابان شهید بلادیان شهر دوگنبدان مرکز شهر گچساران این استان خبر داده بود.

محمدعلی علیمردانی گفت: ساماندهی خیابان شهید بلادیان شهر دوگنبدان مرکز گچساران این استان به عنوان پایلوت در کشور شروع شده است.

وی اعتبار ساماندهی شده برای اجرای طرح ساماندهی این خیابان را حدود ۸۰ میلیارد ریال عنوان و اظهارداشت: اعتبار مورد نیازبرای اتمام ساماندهی خیابان شهید بلادیان همین میزان است.

مدیرکل راه و شهرسازی کهگیلویه و بویراحمد افزود: با معماری ایرانی اسلامی این خیابان به طور ویژه و به عنوان الگو در کشور ساماندهی خواهد شد.

علیمردانی با بیان اینکه ساماندهی خیابان شهید بلادیان شهر دوگنبدان بر اساس اصول فنی اجرایی می‌شود؛ خاطرنشان کرد: کسبه و صنوف در این خیابان در زمان ساماندهی هیچ مشکلی نخواهند داشت.

وی در بخشی دیگر از سخنان خود به برخی پروژه‌های دیگر در حوزه راه و شهرسازی کهگیلویه و بویراحمد اشاره و اظهار داشت: تلاش می‌کنیم پروژه‌هایی کلنگ‌زنی و به اتمام برسانیم که ماندگار باشند.

انتهای پیام/

لینک کوتاه:
نظرات
  1. ناشناس گفت:

    جناب تاجگردون تا کی باید روانگرد رییس باشه ایا کسی بهتر از این اقا پیدا نمیشه حداقل فرصت رو بده به بقیه ی افراد

  2. محمد گفت:

    شرکت توزیع برق یک شرکت خدماتی اشت که مستقیم به مردم سرو کار دارد وتا امروز مهندس روانگرد با جان دل خدمتگذار مردم شهرستان گچساران بوده …..مدیر خوب را باید تشویق کرد.