ساعت: ۱۵:۵۰ منتشر شده در مورخ: ۱۳۹۶/۱۱/۲۲ شناسه خبر: 35156

نماینده ولی فقیه در کهگیلویه و بویراحمد گفت: انقلاب اسلامی انقلاب مسئولیت‌هاست؛ نه قدرتی برای شتاب و ثروت‌اندوزی.

آوای جنوب
نماینده ولی فقیه در کهگیلویه و بویراحمد گفت: انقلاب اسلامی انقلاب مسئولیت‌هاست؛ نه قدرتی برای شتاب و ثروت‌اندوزی.

به گزارش آوای جنوب از کهگیلویه، آیت‌الله سید شرف‌الدین ملک‌حسینی در راهپیمایی یوم‌الله ۲۲ بهمن در دهدشت گرایش معنوی مردم به سمت آرمان‌های دینی را یکی از اهداف تشکیل انقلاب اسلامی دانست و اظهار داشت: اقشار مختلف مردم با مرجعیت امام خمینی(ره) به میدان آمدند و انقلاب اسلامی را تشکیل دادند.

نماینده ولی فقیه در کهگیلویه و بویراحمد وجود رهبری با بصیرت، وحدت جامعه و روح مقاومت و ایثارگری را سه عامل مهم پیروزی انقلاب عنوان و تصریح کرد: قیمت این پیروزی بزرگ را شهدا با جانشان ادا کردند.

وی هوشیاری رهبر معظم انقلاب و بصیرت مردم را دو عامل دیگر در استمرار این نظام و انقلاب دانست و افزود: مردم با بصیر ایران اسلامی در همه شرایط پای انقلاب و نظام خواهند ماند.

ملک‌حسینی، کمرنگ شدن اخلاص در جامعه را یادآور شد و با بیان اینکه هنوز ما اول راه هستیم بیان کرد: تا زمانی که به آرمان‌های انقلاب برنگردیم راهی برای برون از مشکلات نیست.

وی بداخلاقی‌های سیاسی را یادآور شد و با بیان اینکه چپ و راست چیزی جز نحوست برای این کشور نداشته است، گفت: آیا ما در بدنه مدیریتی تبعیض قائل نشدیم؟ کی می‌خواهیم به آرمان‌های امام و انقلاب برگردیم.

نماینده ولی فقیه در کهگیلویه و بویراحمد با بیان اینکه رقابت‌های حیرت‌انگیزی برای رسیدن به قدرت وجود دارد، عنوان کرد: در سخنرانی‌ها به هم حمله می‌کنیم، آبرو و حیثیت طرف مقابل را له می‌کنیم بعد انتظار داریم خیابان‌های ما آرام باشد، خودمان بداخلاقی را رواج می‌دهیم و بعد گلایه داریم.

ملک‌حسینی با بیان اینکه مسوولان باید پاسخ‌گوی اتفاقات باشند، اظهار داشت: این انقلاب انقلاب مسئولیت‌هاست و نه قدرتی برای شتاب و ثروت‌اندوزی.

وی نارضایتی مردم در تبعیضات را یادآور شد و خواستار رفع مشکلات از مسوولان شد.

نماینده ولی فقیه در کهگیلویه و بویراحمد افزود: اگر مردم زبان به اعتراض باز می‌کنند فرق آن را با اغتشاش می‌دانند، هرکسی اعتراض کرد یعنی من آرمان‌ها انقلاب را می‌شناسم، اما آیا مسوولان انتقادپذیر هستند؟.

وی با بیان اینکه جامعه‌ای که در آن امر به معروف و نهی از منکر رخت بر بست به فساد کشیده خواهد شد، گفت: مردم اختلاس، ویژه خواری، بیکارهای شاغل و تجمع ثروت را یکجا می‌بینند، باید اشکالات را بپذیریم تا بتوانیم از آن‌ها خارج شویم.

ملک‌حسینی بیان اینکه فقدان روح انقلابی باعث دور شدن از آرمان‌ها خواهد شد، خاطرنشان کرد: هر جا با انقلاب بودیم به عزت رسیدیم.

لینک کوتاه:
نظرات
هنوز نظری برای این مطلب ارسال نشده