ساعت: ۱۶:۱۱ منتشر شده در مورخ: ۱۳۹۶/۱۱/۱۶ شناسه خبر: 35071

رئیس اداره خدمات رفاهی و اجتماعی شرکت بهره برداری نفت و گاز گچساران از برگزاری نمایشگاه بزرگ کتاب همزمان با دهه فجر انقلاب اسلامی خبر داد.

آوای جنوب
رئیس اداره خدمات رفاهی و اجتماعی شرکت بهره برداری نفت و گاز گچساران از برگزاری نمایشگاه بزرگ کتاب همزمان با دهه فجر انقلاب اسلامی خبر داد.

به گزارش  آوای جنوب به نقل از روابط عمومی نفت گچساران، عزت الله دلاویز رئیس اداره خدمات رفاهی و اجتماعی شرکت نفت و گاز گچساران با تبریک ایام الله دهه فجر انقلاب اسلامی اظهار داشت: به جرات باید اذعان کرد پیروزی انقلاب اسلامی در سال ۵۷ دنیا را تکان داد و امروز که چهاردهه از عمر انقلاب می گذرد عزت مندی ایران اسلامی در دنیا در حال گسترش است.
وی ادامه داد: در راستای سیاست ترویج کتاب و کتابخوانی، امور فرهنگی این شرکت به مناسبت گرامیداشت دهه فجر انقلاب اسلامی  اقدام به برگزاری نمایشگاه کتاب در محل کتابخانه و خانه فیلم شهید اکبری واقع در مجموعه مهرگان نموده است.
دلاویز با بیان اینکه؛ این نمایشگاه از تاریخ هفدهم بهمن ماه الی ۲۶ بهمن ماه برگزار خواهد شد افزود: ساعت کار نمایشگاه از ساعت ۹ الی ۱۳ و بعداز ظهرها نیز از ساعت ۱۵ الی ۲۱ جهت بازدید عموم خواهد بود.
رئیس اداره خدمات رفاهی و اجتماعی نفت گچساران عنوان کرد: کتاب‌های عرضه شده در این نمایشگاه شامل موضوعات مختلفی همچون تاریخ انقلاب،کمک درسی، جغرافیا، علمی، فرهنگی، هنری، روانشناسی، کودک، آموزشی و مذهبی است، و عناوین کتاب‌های این نمایشگاه ویژه رده‌های سنی مختلف است.
دلاویز با اشاره به اینکه اداره خدمات رفاهی و اجتماعی به عنوان یکی از ادارات زیرمجموعه مدیریت خدمات شرکت بهره برداری نفت و گاز گچساران نگاه ویژه ای به  ترویح فرهنگ مطالعه در بین عموم  مردم دارد، گفت: کتاب‌های این نمایشگاه با ۲۰ الی۳۵  درصد تخفیف ارائه می‌شود.

انتهای پیام/

لینک کوتاه:
نظرات
هنوز نظری برای این مطلب ارسال نشده