ساعت: ۱۵:۱۳ منتشر شده در مورخ: ۱۳۹۶/۱۱/۱۶ شناسه خبر: 35065

بچه های امروز! با شما هستم ، بزنید به دلِ دردهای مردم، به قلب مشکلات کشور بزنید، به عمق لشکر دشمنی که الان در کشور نفوذ کرده ، خسته نشوید قلم ها را استوار نگه دارید و بنویسید و حرف بزنید و اطلاع رسانی کنید واز کیان انقلاب تان دفاع بکنید.

آوای جنوب
بچه های امروز! با شما هستم ، بزنید به دلِ دردهای مردم، به قلب مشکلات کشور بزنید، به عمق لشکر دشمنی که الان در کشور نفوذ کرده ، خسته نشوید قلم ها را استوار نگه دارید و بنویسید و حرف بزنید و اطلاع رسانی کنید واز کیان انقلاب تان دفاع بکنید.

به گزارش آوای جنوب،احمد خورشیدی آزاد در یادداشتی نوشت-یادم می آید بچه ها ،جنگ را اینطوری پیش بردند که هرکدام کار چند نفررا می کردند ، عزیزانی داشتیم که ۵ ماه و هرشب رفتند شناسایی و نخوابیدندو روزها ۴ ساعت هم نخوابیدند تا عملیات فاو موفق از آب درآمد .

شهید زین الدین در عملیات مقدماتی ۴ شب نخوابیده بود داشت روی کالک عملیات را توضیح می داد که‌ سرس می رسید تا روی کالک دوباره از چرت می پرید ، شهید حمید باکری از بس کم می خوابید چشمانش همیشه قرمز بود وقتی خبر شهادت اورا به همسرش دادند اوگفت خدارا شکر که بلاخره حمید خوابید.

شهید همت در خیبر که شهید شد چند شب نخوابیده بود و از بی حالی شدید به او سرم وصل کردند اما وقتی صدای کمک بچه های خط را شنید سرم را کند و به سید گفت سید موتور را روشن کن و چند لحظه بعدآسمانی شد.

در عملیات کربلای ۱۰ و در ارتفاعات هزار قلعه مریوان از ساعت ۳بعداز ظهر زدیم به ارتفاع و تا ساعت ۳ شب یعنی ۱۲ ساعت یه کله رفتیم تیزی ارتفاع چند هزار متری و برمی گشتیم سرازیری که اشکمان در می آمد تازه بعد از ۱۲ ساعت رسیدیم به عراقی ها ودرگیری شروع شد اما به یاری خدا جنگیدیم و عراقی ها را پایین ریختیم .

در عملیات بدر بچه های لشکر امام حسین (ع) که ۶ ساعت توی آب پارو زده بودند توی مجنون و منطقه استخر عراق وقتی رسیدند به دشمن که صبح شده بود و دستور دادند۵۰۰ قایق لای نیزارها مخفی بشوند تا وقتی شب شد و بزنند به دشمن و بچه ها ۲۰ ساعت توی قایق ها چپیدند تا شب شد و دمار از دشمن درآوردند می دانید یعنی چه ؟ یعنی خود مرگ و از مرگ بدتر.

بچه های امروز! با شما هستم ، بزنید به دل دردهای مردم، به قلب مشکلات کشور بزنید، به عمق لشکر دشمنی که الان در کشور نفوذ کرده، خسته نشوید قلم ها را استوار نگه دارید و بنویسید و حرف بزنید و اطلاع رسانی کنید واز کیان انقلاب تان دفاع بکنید ، اگر مثل بچه های جنگ کار کردید دشمن می گریزد و مردم به نوا می رسند و پدرها از شرمندگی خانواده در می آیند و جوانها از دام سرطان بیکاری نجات می یابند.

بچه ها یا علی بگویید ، جای درنگ نیست…

لینک کوتاه:
نظرات
  1. ناشناس گفت:

    جناب سردارخورشیدی عزیز متاسفانه امروزه برخورد مسولین با همین بچه های دیروز جبهه و جنگ به حدی زننده است که دل و دماغی برای خدمت نمانده و همه خسته شده اند .