ساعت: ۰۹:۲۶ منتشر شده در مورخ: ۱۳۹۶/۱۰/۲۷ شناسه خبر: 34796

حجت الاسلام و المسلمین مزارعی : با توجه به کیفرخواست صادره ازسوی دادسرا، این افراد به اتهام محاربه مورد محاکمه قرار خواهند گرفت.

 آوای جنوب

حجت الاسلام و المسلمین مزارعی : با توجه به کیفرخواست صادره ازسوی دادسرا، این افراد به اتهام محاربه مورد محاکمه قرار خواهند گرفت.

عصر چهارشنبه پانزدهم آذر ماه بود که سردار مهدی انصاری ؛ فرمانده انتظامی استان در خبری فوری گفت:  در یک عملیات ویژه، ماموران پلیس آگاهی موفق شدند قاتلان و سارقان مسلح و فراری طلافروشی گچساران را دستگیر و سلاح و طلاجات مسروقه را کشف و ضبط کند.

وی افزود : در شهریور ماه امسال سارقان با دستبرد مسلحانه به مغازه طلافروشی “قدم خیر” در شهر دوگنبدان دو تن از صاحبان مغازه را کشتند و یک نفر دیگر را مجروح کردند که این افراد سارق مسلح سپس با مقدا زیادی طلای سرقتی، با یک دستگاه خودروی سواری از محل متواری شدند.

سردار انصاری خاطر نشان کرد : پس از گذشت حدود سه ماه از این جنایت و سرقت مسلحانه طلافروشی، ماموران پلیس آگاهی استان موفق شدند سارقان را دستگیر کنند.

سرعت در محاکمه به اتهام محاربه

از آنجا که چنین اقداماتی به عنوان محاربه محسوب می شوند و مردم هم انتظار برخوردهای فوری با کسانی که امنیت جامعه را به خطر می اندازند ، دارند ، کیفر خواست این دو سارق مسلح به اتهام محاربه صادر گردیده تا یک گام به صدور و اجرای حکم نزدیکتر شوند.

رئیس کل دادگستری کهگیلویه و بویراحمد در گفت‌وگو با خبرنگاران گفت: کیفرخواست دو نفر از افرادی که سرقت مسلحانه از طلافروشی گچساران داشتند، صادر شد.

حجت الاسلام و المسلمین مزارعی افزود: با توجه به کیفرخواست صادره ازسوی دادسرا، این افراد به اتهام محاربه مورد محاکمه قرار خواهند گرفت.

رئیس کل دادگستری استان کهگیلویه و بویراحمد در ادامه بیان کرد: پرونده برای ادامه رسیدگی به دادگاه کیفری یک استان ارسال شده است و تلاش ما این است که رای قطعی و اجرا شود.

در جریان سرقت از یک طلافروشی در یکی از خیابان‌های پرتردد این شهرستان دو نفر از صاحبان طلافروشی کشته شدند و هفت کیلو طلا به سرقت رفت.

چندی قبل رییس کل دادگستری استان کهگیلویه و بویر احمد از دستگیری ۵ نفر از سارقان اصلی طلافروشی این شهرستان نیز خبرداد.

جزئیات آخرین اقدامات قضائی پرونده سارقان طلافروشی گچساران / سرعت در محاکمه به اتهام محاربه
لینک کوتاه:
نظرات
هنوز نظری برای این مطلب ارسال نشده