ساعت: ۱۷:۴۹ منتشر شده در مورخ: ۱۳۹۶/۱۰/۱۴ شناسه خبر: 34616

مردم گچساران همزمان با سراسر کشور خشم و انزجار خود را از فتنه‌گران و اغتشاشگران به نمایش گذاشتند.

مردم گچساران همزمان با سراسر کشور خشم و انزجار خود را از فتنه‌گران و اغتشاشگران به نمایش گذاشتند.

به گزارش آوای جنوب از گچساران، همزمان با سراسر کشور مردم شهرستان گچساران با حضور در راهپیمایی ۱۴ دی ماه، انزجار خود را از اغتشاشات و آشوب‌های اخیر در کشور نشان دادند.

دشمنان ایران هنوز عظمت و بزرگی ملت ایران اسلامی را نشناخته‌اند
امام جمعه گچساران گفت: دشمنان ایران هنوز عظمت و بزرگی ملت ایران اسلامی را نشناخته‌اند.

حجت الاسلام سید امین الله حجازی امروز در جمع مردم گچساران که بر علیه فتنه‌گران تظاهرات کردند، اظهار کرد: مردم گچساران جوانان و مردم با بصیرت این بار نیز یک حماسه دیگر را آفریدید و با ولایت فقیه بیعت کردید.

 امام جمعه گچساران ادامه داد: گچساران  زنان و مردان مومن با بصیرتی دارد که امروز نشان دادند در هر برهه‌ای در صف اول انقلاب هستند.

 وی  با اشاره به راهپیمایی امروز مردم گچساران بر علیه اغتشاشگران افزود: پیام امروز این جمعیت به  جانشین برحق امام، امام خامنه‌ای این است که بگویند گچساران کوفه نیست بلکه گچساران مردمی زمان شناس و دشمن شناس دارد.

 حجازی اذعان کرد: پیام دیگر این حضور به عقب افتادگان سیاسی جهان و جیره‌خوران جهان و پیام به گاوها داده شد که کور خوانده‌اید و بدانید این ملت باهم یک پارچه در مسیری که خدا ترسیم کرده است، حرکت می‌کنند.

 امام جمعه گچساران تصریح کرد:  این ملت مجری فرمان خدا و پیامبر و جانشین امام هستند.

وی با بیان اینکه خداوند می‌فرماید، امت اسلام دارای دو ویژگی هستند، ابراز کرد: امت اسلام امتی است که با منافقین و کفار تعارف ندارد.

 حجازی بیان کرد: فراموش نمی‌کنیم  اینهایی که امروز در آن سوی مرزها از حمایت سخن می‌گویند همان‌هایی هستند که به مسجدالنبی و حرمین رحم نکردند.

 امام جمعه گچساران در ادامه افزود: امروز به ترامپ  می‌گوییم، شما عظمت و بزرگی ملت ایران را هنوز نشناخته‌اید.

 وی خاطرنشان کرد: وظیفه دارم که از طرف مردم ولایت‌مدار گچساران بگویم این بخشی از ایران اسلامی است که امروز به صحنه آمده است.

 حجازی افزود: به عنوان یک طلبه کوچک و حقیر از شما مردم زنان، مردان و جوانان تشکر می‌کنم که با حضور پرشورتان قلب امام زمان(عج) و زهرای مرضیه و امام خامنه‌ای را شاد کردید.

 امام جمعه گچساران  عنوان کرد: امروز ایرانیان با هر تفکر سیاسی و هر عقیده‌ای که داشتند به صحنه آمدند چرا که آنها نمی‌پذیرند کسی به پرچم کشورشان توهین کنند.

 خطیب جمعه گچساران با بیان این که توهین به پرچم به معنای توهین به همه مردم ایران است، تصریح کرد: توهین به پرچم ربطی به شمال، جنوب و عقیده ندارد.

 حجازی ادامه داد: یک بار دیگر به دشمنان ثابت شد که دشمنی آنها  مربوط به خاک ایران است و برای همه آنها نمایان شد که آنها با نام ایران و خاک ایرانی مشکل دارند و به بهانه‌های مختلف به دنبال فتنه‌ انگیزی هستند.

 وی  اذعان کرد: خنده‌‌دار است که کشورهایی که خودشان هزاران مشکل دارند با کمال پررویی می‌گویند، می‌خواهیم از مردم ایران حمایت کنیم.

 امام جمعه گچساران  عنوان کرد: مگر مردم ایران از یاد می‌برند در دوران طاغوت شاه ایران برده آنها بود و مردم ایران امروز  نمی‌خواهند برده آنها باشند.

 حجازی افزود: آن چه که امروز مشاهده می‌کنیم این است که ملت ایران با حضورشان رسما اعلام می‌کنند ما مستقل هستیم و نمی‌خواهیم برده کسی باشیم.

 وی ابراز کرد: در هر کشوری قطعا مشکلاتی وجود دارد و دشمن اگر دلش می‌سوزد بهتر آن است که برای خودش کاری کند.

 امام جمعه گچساران تصریح کرد: توصیه ما به آنها این است آنها اگر دلشان می‌سوزد مردم یمن را رها کنند  و دست از کودک‌کشی در یمن و فلسطین بر دارند.

 حجازی افزود: آنها هیچ زمانی دل سوز مردم ایران نبودند  و با بیشتر کردن تحریم‌ها به دنبال فتنه‌انگیزی بیشتری هستند اما مردم ایران از آنها عاقل‌تر هستند.

 امام جمعه گچساران با بیان اینکه ملت ایران در دوران دفاع مقدس با سربلندی عبور کرد، اظهار کرد: ملت ما در طول این سا‌لها تحریم‌ها را به فرصت تبدیل کرده و هیچ‌گاه در برابر آنها کم نیاوردند.

 وی ادامه داد: مردم  ما  مشکلاتی دارند و مسوولان خودشان تلاش می‌کنند که دست به دست هم دهند تا این مشکلات رااز سر راه بردارند اما آنها با بیشتر کردن تحریم‌ها و ایجاد مشکلات بانکی برای کشور می‌خواهند دایه بهتر از مادر برای ما بشوند.

 حجازی در ادامه افزود: از مسوولان کشور خواهش می‌کنیم حضور این ملت را ببینند و با دشمن شناسی و با بصیرت مشکلات بیکاری جوانان و فقر مردم را  مشاهده کنند و در این زمینه موفق عمل کنند.

 امام جمعه گچساران خاطرنشان کرد: به مردم توصیه می‌کنیم دشمن به دنبال ایجاد تفرقه در میان جناح‌ها و قومیت‌ها است و ما باید همچون گذشته هوشیار باشیم.

مردم گچساران در این راهپیمایی بزرگ با شعارهای مرگ بر آمریکا، مرگ بر اسرائیل، مرگ بر فتنه‌گر، قضات انقلابی عدالت عدالت، مرگ بر خواص بی‌بصیرت، فقر، فساد و تبعیض نابود باید گردد، هم غزه و هم لبنان جانم فدای قرآن، گچساران بیدار است از فتنه‌گر بیزار است، اصلاح اقتصادی احیا باید گردد شور حال خاصی به این مراسم بزرگ دادند.

انتهای پیام/

لینک کوتاه:
نظرات
هنوز نظری برای این مطلب ارسال نشده