ساعت: ۱۱:۰۷ منتشر شده در مورخ: ۱۳۹۶/۱۲/۱۲ شناسه خبر: 35430

بازدید محسن رضایی از روند عملیات جست و جو برای انتقال پیکر جانباختگان سانحه هوایی تهران-یاسوج

آوای جنوب
محسن رضایی دبیر مجمع تشخیص مصلحت نظام برای بررسی روند جست و جو برای انتقال پیکر جانباختگان سانحه هوایی تهران-یاسوج وارد منطقه عملیاتی شده است.

به گزارش آوای جنوب، جست و جو برای انتقال پیکر جانباختگان سانحه هوایی تهران-یاسوج وارد چهاردهمین روز خود شده و صبح امروز بالگردها بر فراز دنا به پرواز درآمدند و تیم‌های هیمالیانورد هم به محل سقوط هواپیما اعزام شدند.

دبیر مجمع تشخیص مصلحت نظام در جمع امدادگران در منطقه عملیاتی جستجوی پیکر جانباختگان پرواز تهران – یاسوج در شهر سی سخت گفت :از طرف خودم و مقام معظم رهبری از همه امدادگران که طی چهاردهمین روز این حادثه تلاش کردید تشکر می کنم.

محسن رضایی با بیان اینکه این حادثه هموطنان ما را تحت تاثیر قرار داد است، افزود: امیدواریم با تلاش شما امدادگران دل خانواده های داغدیده جانباختگان این حادثه آرام شود و آرامش را به آنها برگردانید.

وی اظهارکرد: با همین همکاریها و مشارکت هاست که پیوستگی و هوست ملی خود را نشان می دهیم. ۶۶نفر در این سانحه هوایی جان خود را از دست دادند که در قلب ملت ایران جا گرفتند.

دبیر مجمع تشخیص مصلحت نظام خاطرنشان کرد: وظیفه ام بود که اینجا حضور یابم و تشکر کنم و سلام مقام معظم رهبری را خدمت شما برسانم.

رضایی اضافه کرد: از خداوند متعال آرزوی موفقیت در عملیات جستجو برای شما دارم وو امیدوارم امروز و فردا اخبار بهتری به مردم داده شود.

ضمن اینکه شنیده می‌شود محسن رضایی دبیر مجمع تشخیص مصلحت نظام برای بررسی روند جست و جو برای انتقال پیکر جانباختگان وارد منطقه عملیاتی شده است.

انتهای پیام/

لینک کوتاه:
نظرات
هنوز نظری برای این مطلب ارسال نشده