ساعت: ۰۰:۴۸ منتشر شده در مورخ: ۱۳۹۶/۰۸/۲۹ شناسه خبر: 34197

امداد رسانی سپاه فتح کهگیلویه و بویراحمد در مناطق زلزله زده کرمانشاه + تصاویر سپاه پاسداران انقلاب اسلامی که همگام با ارتش و سایر نیروهای مسلح از آغازین ساعات وقوع  زلزله در مناطق غربی کشور، وارد میدان کمک رسانی شده بود، هم اکنون نیز با قوت در حال خدمات رسانی در مناطق روستایی و دورافتاده […]

امداد رسانی سپاه فتح کهگیلویه و بویراحمد در مناطق زلزله زده کرمانشاه + تصاویر

سپاه پاسداران انقلاب اسلامی که همگام با ارتش و سایر نیروهای مسلح از آغازین ساعات وقوع  زلزله در مناطق غربی کشور، وارد میدان کمک رسانی شده بود، هم اکنون نیز با قوت در حال خدمات رسانی در مناطق روستایی و دورافتاده است.

به گزارش خبرنگار آوای جنوب از دهدشت،سپاه پاسداران انقلاب اسلامی که همگام با ارتش و سایر نیروهای مسلح از آغازین ساعات وقوع  زلزله در مناطق غربی کشور، وارد میدان کمک رسانی شده بود، هم اکنون نیز با قوت در حال خدمات رسانی در مناطق روستایی و دورافتاده است.

در روستاها، به دلیل ضعیف بودن سازه‌های مسکونی مردم، درصد خسارات بسیار بالاست و سپاه برای اینکه بتواند کار آواربرداری را سرعت ببخشد، تاکنون ۱۰۰۰ دستگاه از انواع ماشین آلات خود را برای تسریع در روند این امور، وارد مناطق دورافتاده و زلزله زده کرده است.
بازسازی و امدادرسانی کامل روستاهای زلزله زده به سپاه های استانی سپرده شده است و در این میان سهم بازسازی و امدادرسانی سپاه استان کهگیلویه و بویراحمد ۶ روستا می باشد.
بر پایه این گزارش، اکیپ سپاه فتح استان کهگیلویه و بویراحمد از دیروز در مناطق زلزله زده کرمانشاه استقرار پیدا کرده است.
نکته جالب و قابل تحسین این اکیپ حضور سرهنگ مثنوی معاون هماهنگ کننده سپاه فتح استان و سرهنگ شهرام مهدوی مطلق مسئول سازمان بسیج دانشجویی استان می باشد.
ح
لینک کوتاه:
نظرات
هنوز نظری برای این مطلب ارسال نشده