ساعت: ۲۰:۴۱ منتشر شده در مورخ: ۱۳۹۶/۰۷/۱۹ شناسه خبر: 33720

طی حکمی از سوی مدیرعامل شرکت بهره‌برداری نفت و گاز گچساران رئیس امور مهندسی و ساختمان شرکت بهره‌برداری نفت و گاز گچساران منصوب شد.

آوای جنوب
طی حکمی از سوی مدیرعامل شرکت بهره‌برداری نفت و گاز گچساران رئیس امور مهندسی و ساختمان شرکت بهره‌برداری نفت و گاز گچساران منصوب شد.

در حکمی از سوی مهندس هوشنگ صیدالی مدیرعامل بهره‌برداری نفت و گاز گچساران خطاب به رئیس امور مهندسی و ساختمان این شرکت آمده است، جناب آقای خدا خواست رحیمی با عنایت به تعهد، تخصص و تجارب ارزشمند جنابعالی در مدت تصدی آن اداره در تاریخ ۱۲/ ۹۵ تا کنون طی این حکم به عنوان رئیس این امور منصوب می‌گردید.

در ادامه این حکم آمده است، رعایت و تعمیم اصول ایمنی در محیط کار وفق قانون، نظارت بر عملکرد و حسن اجرای آن توسط زیر مجموعه، رعایت کلیه نظامات ایمنی ساختمان و سایر مسوولیت‌های ناشی از عملکرد این امور با رعایت سلسله مراتب اداری از شما انتظار است.

بر اساس این گزارش، مهندس خداخواست رحیمی دارای ۳۳ سال سابقه کار در شرکت نفت و فارغ‌التحصیل آموزشگاه فنی و حرفه‌‌ای آغاجاری و دارای مدرک مهندسی برق و الکترونیک از دانشگاه شیراز و فوق لیسانس مدیریت اجرایی بوده و در رده‌های مختلف سازمانی از جمله سرپرست تعمیرات برق، مهندسی تعمیرات، مدیریت انرژی و شانزده ماه نیز به عنوان سرپرستی امور مهندسی و ساختمان شرکت بهره‌برداری نفت وگاز مشغول به فعالیت بوده است.

لینک کوتاه:
نظرات
هنوز نظری برای این مطلب ارسال نشده