ساعت: ۰۸:۵۵ منتشر شده در مورخ: ۱۳۹۶/۰۷/۳ شناسه خبر: 33505

همزمان با روزهای نخست سال تحصیلی اعضای بدن بانوی فرهنگی کهگیلویه وبویراحمد به بیماران نیازمند اهدا شد.

آوای جنوب
خانواده خیراندیش مرحومه معصومه آقایی۵۳ساله واز معلمان ابتدایی شهر یاسوج که بیش از۲۰سال خدمت خالصانه وخیرخواهانه در مدارس یاسوج وروستاهای حومه داشت اعضای بدن وی را به بیماران نیازمند اهدا کرد.
محمدرضا ایرانی پور شوهر مرحومه که بازنشسته آبفای شهری است گفت:مرحومه خود کارت اهدای عضو داشت ودر محیط زندگی ومدرسه اعمال خیرخواهانه بویژه برای دانش آموزان نیازمند داشت.
ثریا آقایی معلم وخواهر مرحومه نیز گفت:وی خود بخشنده بود ودر انجام اعمال خیر پیشقدم می شد واینک مرگ وی نیز بازیبایی بخشش پایان یافت.
رابط پیوند اعضای دانشگاه علوم پزشکی استان گفت:با تلاش تیم پیوند اعضای دانشگاههای علوم پزشکی شیراز در یاسوج ۵عضو شامل۲کلیه-۲قرنیه وکبد وی از بدنش خارج وبرای پیوند به شیراز منتقل شد.
اهدای عضو ایثار بانوی فرهنگی در آغاز سال تحصیلی + تصاویر
ساسان عباسی گفت:این مورد چهاردهمین اهدا عضو در سالجاری در کهگیلویه وبویراحمد است.
مرحومه معصومه آقایی از معلمان پرتلاش بویراحمد چند روز پیش در مسیر شیراز به یاسوج در محل پل ورود به استان براثر تصادف خودرو دچار مرگ مغزی شد ودخترش نیز در این حادثه جان سپرد.
مدیرکل آموزش وپرورش استان کهگیلویه وبویراحمد در پی اقدام خیرخواهانه خانواده فرهنگی مرحومه آقایی پیام تسلیتی بمناسبت این اقدام خداپسندانه بدین شرح صادر کرد:((ومن احیاها فکانما احیاالناس جمیعا))(هرکس انسانی را از مرگ نجات دهد گویا همه مردم را از مرگ نجات داده است)

(سوره مائده آیه ۳۲)

خانواده محترم آقایی

در سایه لطف خداوند متعال ایجاد فرصت ادامه زندگی به دیگر انسانها هدیه الهی است که رفتن و سفر ابدی عزیز از دست رفته را برای همیشه ماندگار می کند. بخششی برگرفته از رحمت الهی و سیره ائمه اطهار (س) که ماندن در رفتن تجلی می یابد.

خانواده محترم آقایی با اقدامی خداپسندانه و خیرخواهانه اعضای بدن معلم عزیزمان که سالها عمر خود را در عرصه تعلیم وتربیت فرزندانمان سپری کرد وآخرین درسش ایثار بود را به بیماران نیازمند اهدا کرد.

در طلیعه مهر وبازگشای مدارس وایام حزن واندوه محرم از دست دادن همکار گرامی مرحومه معصومه آقایی غمی جانکاه برای خانواده محترم و بستگان –همکاران و دانش آموزان عزیز بویژه مردم شریف بویراحمد خاصه(مردم قدرشناس شهر یاسوج)است.

با نهایت تأسف وتأثر این مصیبت را تسلیت عرض نموده وغفران الهی برای مرحومه و صبر وافر را از خداوند متعال برای آنان خواهانم و به پاس این عمل خداپسندانه از خانواده محترم آقایی تقدیر می نمایم.
هادی زارع پور
مدیر کل آموزش و پرورش استان کهگیلویه و بویراحمد

لینک کوتاه:
نظرات
  1. ناشناس گفت:

    امان از بی احتیاطی.امان امان امان.خدابه خانوادش صبر دهد.ایزدپناه از دهدشت