ساعت: ۱۴:۵۳ منتشر شده در مورخ: ۱۳۹۶/۰۷/۲ شناسه خبر: 33490

همزمان با هفته دفاع مقدس وماه محرم نمایشگاه هفته دفاع مقدس و بازسازی واقعه عاشورا در شرکت نفت گچساران برپا شد.

آوای جنوب
همزمان با هفته دفاع مقدس وماه محرم نمایشگاه هفته دفاع مقدس و بازسازی واقعه عاشورا در شرکت نفت گچساران برپا شد.

همزمان با هفته دفاع مقدس وماه محرم، نمایشگاه هفته دفاع مقدس و بازسازی سیر تاریخی واقعه کربلا با حضور فرماندار گچساران، فرمانده سپاه، رئیس آموزش و پرورش، فرمانده نیروی انتظامی و دیگر مسوولان شهرستان گچساران در اداره مرکزی شرکت بهره برداری نفت وگاز گچساران برپا شد.

بر اساس این گزارش؛ فردوس ناصرزاده فرمانده بسیج صنعت نفت گچساران با عرض تسلیت به مناسبت ماه محرم و گرامی‌داشت هفته دفاع مقدس درجمع مدعوین اظهار کرد: دفاع مقدس برگرفته از فرهنگ عاشورا و واقعه کربلا است.

وی ادامه داد : هفته دفاع مقدس هفته فداکاری، مجاهدت و ایثار شهیدان،‌ رزمندگان و جانبازان و ایثارگران درطول هشت سال دفاع مقدس است.

فرمانده بسیج نفت گچساران با بیان اینکه ، هنوز التهاب پرشور وحادثه انقلاب به آرامش نرسیده بود که وارثان قابیل و یزیدیان زمان به دنبال ورود به خاک پاک میهن اسلامی بودند، تصریح کرد: مردان و شیر زنان این سرزمین با ایثار و رشادت‌هایشان سربلندترین روزها و روسفیدترین شبها را در دوران دفاع مقدس رقم زدند.

ناصرزاده افزود: امروز نیز بار دیگر باب جهاد در دفاع از حرم اهل بیت (ع) باز شده است و مدافعان حرم ادامه دهنده راه رزمندگان دوران دفاع مقدس هستند.

فرمانده بسیج صنعت نفت گچساران با اشاره به نقش برجسته کارکنان صنعت نفت در دوران دفاع مقدس عنوان کرد: کارکنان صنعت نفت گچساران نه تنها درخط اول جبهه‌ها بلکه در زیر بمباران‌های دشمنان نگذاشتند نفت لحظه‌ای از حرکت بایستد.

ناصرزاده ابراز کرد: تقدیم ۳۱ شهید، ۴۷۱ جانباز و ۸ آزاده و هزاران ایثارگر از شرکت بهره برداری نفت وگاز گچساران خود سندی افتخار آمیز از نقش کارکنان شرکت بهره برداری نفت وگاز گچساران در دوران دفاع مقدس است که در تاریخ دفاع مقدس به ثبت رسیده است.

براساس این گزارش در ادامه این مراسم ، تعزیه خوانی واقعه کربلا به اجرا درآمد و پس از آن با حضور فرماندار، مدیرعامل نفت گچساران، فرمانده سپاه و دیگر مسوولان شهرستان از نمایشگاه هفته دفاع مقدس و بازسازی واقعه عاشورا در اداره مرکزی شرکت بهره برداری نفت وگاز گچساران برپا شده بود دیدن کردند.

لینک کوتاه:
نظرات
  1. امین الله انصاری فرد گفت:

    سپاس خداوند متعال را که باظهور انقلاب اسلامی، زمینه دفاع از ارزشهای معنوی و ناب اسلامی درکشور اسلامیمان نهادینه شده است