ساعت: ۰۲:۵۰ منتشر شده در مورخ: ۱۳۹۶/۰۵/۱۱ شناسه خبر: 32882

عبدالرحیم رحیمی فرماندار گچساران با صدور پیامی از استاندار محترم جناب آقای دکتر سید موسی خادمی ، معاونین محترم استاندار،فرمانداران و

آوای جنوب
عبدالرحیم رحیمی فرماندار گچساران با صدور پیامی از استاندار محترم جناب آقای دکتر سید موسی خادمی ، معاونین محترم استاندار،فرمانداران و مدیران استانی و شهرستانی ،ائمه محترم جمعه و جماعات،اصحاب رسانه و همچنین اقشار مختلف مردم جهت شرکت در مراسم تشییع و ترحیم عموی بزرگورشان که موجبات تسلی خاطر بازماندگان را فراهم آوردند، تشکر و قدردانی کرد.

متن پیام به شرح ذیل است:

من لم یشکر المخلوق لم یشکر الخاق
سپاس و تشکر از همراهی و ابراز همدردی

هر آن چه که خداوند بزرگ مقدر می‌فرماید، هیچ بنده ای را توان تفسیر آن نیست، و بر آن چه که حکمت متعالی‌اش تعلق می‌گیرد، هیچ کس را جرات تعبیر و تعدیل نمی‌باشد.
مشیت الهی بر این قرار گرفت، که مرحوم مغفور رحمت اله رحیمی (رحمی) عموی بزرگوار اینجانب به دیار باقی بشتابد.بی شک غم از دست دادن عزیزان و نزدیکان همیشه سخت و طاقت فرسا ست ، لیکن ابراز همدردی و تسلیت و حضور گرم و صمیمانه دوستان ،آشنایان و بستگان باعث تسلی دل غمدیدگان می شود .
بدین وسیله وظیفه خود میدانیم به حکم ادب و قدردانی ازهمه دوستان عزیزی که بذل محبت فرموده ،با درج نظر و پیام تسلیت ، تلفنی ،پلاکارد و بصورت حضوری و شرکت در مراسم ترحیم بنده را مورد عنایت قرار داده، همدردی خود را اعلام کردند و موجبات شادی روح عزیز از دست رفته و تسلی خاطر بازماندگان را فراهم نمودند، صمیمانه قدردانی و تشکر نمایم.
همچنین از حضور در مراسم ترحیم و اظهار لطف و پیامهای تسلی بخش استاندار و معاونین محترم، فرمانداران و مدیران محترم استانی و شهرستانی ،ائمه محترم جمعه و جماعات،اصحاب رسانه، نماینده محترم در مجلس شورای اسلامی ،مدیران کل استانی اعضاء محترم شورای تامین سراسر استان و شهرستان و رؤسای محترم ادارات شهرستان فرماندهان محترم نیروهای نظامی و انتظامی در استان و شهرستان، رؤسای گرانقدر دانشگاه‌ها ، شهردار و شوراهای محترم، رؤسای سازمان‌ها و نهادها، و انجمن های صنفی و احزاب ومردم و اقشار محترم مردم شریف استان کهگیلویه و بویراحمد و همشهریان عزیز گچسارانی اظهار همدردی کرده اند صمیمانه سپاسگزاری می کنم.
ضمن آرزوی سلامتی و سعادت برای همه عزیزان.،شادکامی همگان را از درگاه حضرت احدیت خواهانم. باشد به شادی، محبت های شما بزرگواران را پاسخگو باشم.

عبدالرحیم رحیمی
فرماندار شهرستان گچساران

لینک کوتاه:
نظرات
هنوز نظری برای این مطلب ارسال نشده