ساعت: ۰۷:۳۱ منتشر شده در مورخ: ۱۳۹۶/۰۴/۲۱ شناسه خبر: 32465

نماینده مردم کهگیلویه در مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه برای حق مردم نباید تعارف داشته باشیم، گفت: تنها پروژه‌هایی که در حوزه انتخابیه بنده فعال است پروژه‌هایی است که قرارگاه خاتم اجرای آنها را بر عهده دارد.

آوای جنوب
نماینده مردم کهگیلویه در مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه برای حق مردم نباید تعارف داشته باشیم، گفت: تنها پروژه‌هایی که در حوزه انتخابیه بنده فعال است پروژه‌هایی است که قرارگاه خاتم اجرای آنها را بر عهده دارد.

به گزارش آوای جنوب از کهگیلویه، نمایندگان حوزه های انتخابیه شهرستانهای هشت گانه کهگیلویه و بویراحمد شامگاه سه شنبه نوزدهم تیرماه در برنامه سروستان از شبکه تلویزیونی «شما» به معرفی استان، ظرفیت های گردشگری و مشکلات و نیازمندیها پرداختند.

عدل هاشمی‌پور در این برنامه اظهار داشت: ما نمایندگان منتخب مردم برای احقاق حق آنها نباید تعارف داشته باشیم.

وی با بیان اینکه شهرستان‌های چهارگانه حوزه انتخابیه ظرفیت‌های خوبی در بخش‌های مختلف دارند، افزود: با این وجود جوانان تحصیل کرده بسیاری دارد که بیکار هستند.

نماینده مردم کهگیلویه بزرگ در مجلس در پاسخ به اظهارات تاجگردون مهمان تلفنی برنامه که گفت همه پروژه‌ها به همت دولت فعال است،بیان کرد: از همکار محترم جنابآاقای تاجگردون می‌پرسم کدام پروژه فعال است؟ بجز سه پروژه که در دست قرارگاه خاتم است،هیچ پروژه‌ای در کهگیلویه فعال نیست.

هاشمی پور همچنین به نظر زارعی دیگر نماینده استان در مجلس مبنی بر ضرورت سرمایه گذاری در روستاها و راه‌اندازی شهرک‌های اقماری یا ناحیه‌ای، گفت: وقتی ١۶ کارخانه در شهرک صنعتی حوزه انتخابیه بنده تعطیل شده و هیچ واحد تولیدی فعالی وجود ندارد سرمایه گذار با چه امیدی می‌‌تواند کارخانه راه‌اندازی کند.

وی افزود: برای توسعه استان باید دولت سرمایه‌گذاری کند، زیر ساخت‌ها فراهم شود تا سرمایه گذاران بخش خصوصی ورود پیدا کنند.

نماینده چهار شهرستان کهگیلویه و بویراحمد با بیان اینکه در حوزه انتخابیه امید به آینده و زندگی را می‌بینم، تصریح کرد: پروژه‌هایی با کمک دولت و بخش خصوصی در این شهرستان‌ها شروع شده و باید مدیریت شوند تا به نتیجه برسند و مردم خروجی کار را ببینند.

هاشمی پور گفت: از نخبگان سیاسی و فرهنگی می‌خواهم از همه فرصت‌ها استفاده کنند تا بتوان به توسعه شهرستان کمک کرد.

به گزارش آوای جنوب، با توجه به اولویت شبکه شما، در تولید برنامه‌های تلویزیونی با موضوع گردشگری،و نشان دادن ظرفیت‌های تمام استان‌ها در کشور ، برنامه «سروستان» با حضور نمایندگان هر استان  به تبیین ظرفیت‌های استان‌های کشور می‌پردازد.

لینک کوتاه:
نظرات
هنوز نظری برای این مطلب ارسال نشده