ساعت: ۲۲:۱۴ منتشر شده در مورخ: ۱۳۹۶/۰۴/۱ شناسه خبر: 32158

مدیرعامل شرکت بهره برداری نفت و گاز گچساران از تأسیسات دشتگز این شرکت بازدید به عمل آورد.

آوای جنوب

مدیرعامل شرکت بهره برداری نفت و گاز گچساران از تأسیسات دشتگز این شرکت بازدید به عمل آورد.

به گزارش آوای جنوب به نقل از روابط عمومی نفت گچساران، هوشنگ صیدالی مدیرعامل شرکت بهره برداری نفت و گاز گچساران، در ایام ماه مبارک رمضان طی دیداری سرزده به همراه جمعی از مدیران شرکت با حضور در تأسیسات واقع در دشت گز شرکت بهره‌برداری نفت و گاز گچساران ضمن بیان قبولی و طاعات کارکنان خستگی ناپذیر نفت گچساران از تلاش آنها در تأسیسات در این ماه مبارک تقدیر کرد.

براساس این گزارش صیدالی اظهار کرد: مهمترین سرمایه و عامل اصلی صنعت نفت نیروی انسانی در این صنعت است.

وی ادامه داد : انجام کارهای عملیاتی در تأسیسات صنعت نفت نشان از همت و کار جهادی کارکنان این شرکت دارد که همچنان با اقتدار به کارخود ادامه می‌دهند تا نبض شرکت نفت در لوله‌های بام نفتی ایران لحظه‌ای از حرکت نایستد.

مدیرعامل شرکت بهره برداری نفت و گاز گچساران با بیان اینکه گچساران به عنوان دومین تولید کننده نفت در مناطق نفتخیز جنوب نقش ویژه‌ای در اقتصاد کشور دارد تصریح کرد: کار در مناطق عملیاتی و جاده‌های صعب العبور در شرایط سخت آب و هوایی در ماه مبارک رمضان حرکتی جهادی در راستای اعتلای عزت کشور محسوب می‌شود.

صیدالی افزود: تحقق بیش از ۱۰۰ درصدی اهداف تولید در شرکت بهره‌برداری نفت و گاز گچساران در یکسال گذشته نشان از تعهد و عملکرد مطلوب این شرکت در راستای سیاست‌های کلان وزارت نفت است که به دست کارکنان پرتلاش این شرکت محقق شده است.

مدیرعامل نفت گچساران خاطرنشان کرد: بی شک دستیابی به چنین موفقیت‌هایی در عرصه‌های مختلف در شرکت بهره‌برداری نفت و گاز گچساران نتیجه یک کار جمعی، سخت کوشی و تعهد در بین تمامی کارکنان شریف و بزرگوار این شرکت در راستای اهداف کلان مناطق نفت خیز جنوب و صنعت نفت است که بر خود وظیفه می‌دانم از یکایک شما کارکنان و خانواده‌های شما کارکنان صنعت نفت که در سنگر خانواده، موجب ایجاد روحیه و آرامش در خط مقدم جبهه اقتصادی شده‌اند تقدیر و تشکر کنم.

لینک کوتاه:
نظرات
هنوز نظری برای این مطلب ارسال نشده