ساعت: ۲۲:۰۷ منتشر شده در مورخ: ۱۳۹۶/۰۴/۲۱ شناسه خبر: 32483

سپاه باید تحقیر شود چون وقتی منافقین شروع به دزدیدن هواپیماها کرده و جان مردم ایران را به خطر انداختند باز هم سپاه سینه سپر کرد.

آوای جنوب
سپاه را باید تحقیر کرد؛ زیرا؟
سپاه باید تحقیر شود چون وقتی منافقین شروع به دزدیدن هواپیماها کرده و جان مردم ایران را به خطر انداختند باز هم سپاه سینه سپر کرد.

احمد خورشیدی آزاد طی یادادشتی آورده است: هر جا ستونی‌ از خیمه کشور کار نکرده  یا ضعیف کار بکند سپاه کمرش را زیر آن بار می‌برد،  سپاه بایست بده بشود چون جنگ کومله و دمکرات در کردستان که  به بهانه خودمختاری شروع شد و دشمن به کمک خیانت فروهر نماینده دولت بازرگان همه شهرها و روستاهایی که سپاه از کومله و دمکرات با شهدای زیادی پس گرفته بود دوباره به دشمن برگرداند.

زیرا سپاه با فداکاری‌های ۱۵ ساله و اهدا ۴۰ هزار شهید توانست کردستان را پس گرفته و امنیت را به مردم خوب کردستان برگرداند، سپاه بایست تحقیر شود چون  با کمک انقلابی‌های ارتش ۳ کودتای سازماندهی شده را کشف و خنثی کرد و از خونریزی مردم بیگناه ایران ممانعت کرد.

چون وقتی منافقین وارد جنگ مسلحانه با نظام شدند و حمام خون راه انداختند باز هم سپاه با نیروهای اطلاعاتی قوی‌ و گشت ثارالله‌اش توانست ریشه نفاق خونریز را نابود کرده و از کشور بیرون بیندازد و امنیت را به خیابان‌ها و کوچه‌ها برگرداند که ۱۳۰۰۰ شهید پاسدار را  ارزانی این راه کرد.

 سپاه باید تحقیر شود چون وقتی منافقین شروع به دزدیدن هواپیماها کرده و جان مردم ایران را به خطر انداختند باز هم سپاه سینه سپر کرده و حفاظت فرودگاه‌ها را راه‌اندازی کرد و پنجه در پنجه تروریست‌های منافق انداخت و آن قدر شهید داد تا امنیت به هواپیماها و فرودگاه‌ها بازگشت.

سپاه مورد تهاجم است و باید مورد تهاجم بدهای عالم باشد زیرا صدام با کمک ۲۳ کشور به منطقه نفتی ما حمله کرد تا شاهرگ اقتصادی و درآمد ایرانیان را قطع و قحطی را به ایرانیان تحمیل  کند اما  سپاه شهدا وارد شد و دمار از روزگار دشمنان در آورد، ما انتظار نداشته و نداریم دشمن و دوستان داخلی‌اش برای سپاه به به و چه چه بزنند چرا که از هر ۳ پاسدار یکی شهید و یکی جانباز شده و فقط یکی‌شان بظاهر سالم مانده است.

وقتی آمریکایی‌ها و اروپایی‌ها با ۱۷۰ فروند شناور جنگی در سال ۶۵ وارد خلیج شده تا ایرانیان را قتل عام و از حیض انتفاع ساقط کنند این نیروی دریایی سپاه بود و به میدان آمد و شهید داد و جانفشانی‌کرد و به دشمن مجال نفس کشیدن نداد وگرنه الان نه از ایران نشانی بود و نه از ایرانیان پاک و عزیز.

سپاه فرزند ایرانیان است و پاسداران ضد جنگ‌ترین زیرا با جنگ آنها هستند که شهید و مجروح می‌شوند و زندگیشان فرو می‌پاشد و فرزندان‌شان یتیم و همسران شان بی‌صاحب و طبیعی است که سپاه و تک تک پاسداران از جنگ نه  بدشان بیاید  نه بلکه نفرت داشته باشند.

این چه حرف احمقانه‌ای است که برخی سیاسی‌ها و سیاسی کارها سپاه شهیدان را به جنگ طلبی متهم می‌کنند ؟؟؟ سازندگی کشور در دستور کار قرار می‌گیرد سپاه وارد گود می‌شود و ۸۰ درصد پروژه‌های پردردسر و ملی را در همه دولتها بدون استثنا عملیاتی می‌کند چه دولت کارگزاران و چه اصلاحات و چه عدالتخواه، برای سپاه این دولت و آن دولت ندارد سپاه پای مردم ایستاده و از خشنودی مردم خشنود است.

سپاه برای کشور کم نگذاشته است از زلزله لوشان و بم و لرستان گرفته تا برف شمال و سیل سیستان و کمک به بهداشت مردم تا آبادانی روستاها و تا دفاع از امنیت ایران در سوریه و عراق تا مقابله با منافقینی که با خمپاره مردم تهران را قتل عام می‌کردند و تا مقابله با داعش خونریز و وحشی و جلوگیری از بمب گذاری آنها تا قدرتمند نشان دادن ایران در زمان مذاکرات و با رونمایی از توان دفاعی و موشکی و هر جا لازم باشد سپاه پای کار است.

آن وقت در داخل بعضی‌ها گاه به توانایی موشکی سپاه حمله می‌کنند و گاه به حضور پرقدرت مستشاری او در جنگ علیه عراق و سوریه و گاه به اینکه چرا سپاه با موشک داعش‌ را سرکوب کرده و امروز هم همان‌ها می‌گویند پول ساخت موشک را ما داده‌ایم این چه منطقی است؟

تضعیف سپاه چه کمکی به شما می‌کند؟ اگر‌قدرت دفاعی بد است‌ چرا دولت مطبوع شما آمریکا قدرت اول‌ نظامی دنیا با ۷۵۰ میلیارد دلار بودجه و ۲/۳‌ میلیون نفر نیرو بوده و در ۱۴۰ نقطه دنیا حضور نظامی یا مستشاری دارد، یک کلمه می‌گویم  نقشه حمله  علیه سپاه را برنان رییس سیای آمریکا اعلام کرده که می‌گوید برای تحقیر سپاه باید آن را به فساد متهم کنیم تا از چشم مردم بیفتد.

برای حسن ختام به این افراد می‌گویم انصاف هم چیز خوبی است همان انصافی که قاتلان امان حسین (ع)‌ چون نداشند مرتکب آن جنایت تاریخی شدند و شما را به خاطره‌ای از آیت الله خوانساری امام جماعت مسجد سید عزیزالله بازار تهران جلب می‌کنم که می‌گویند:
در آن سالها یک بازاری در بازار تهران کالاهای خودر را گران می‌فروخت وبرای اینکه توجیه شرعی برای‌خودش درست کند می‌رود خدمت آیت الله انصاری و عرضه میکند که من کالاهای خودرا این قدر خریداری کرده و این مقدار می‌فروشم از نظر شرعی چه اشکالی دارد.

آیت‌الله می فرمایند جنس مال شماست می‌توانی با یک سودی بفروشی، اما‌ گرانفروشی بی‌انصافی است، مرد پیش خودش گفت بسیار خوب خلاف شرع نیست فقط بی‌انصافی است، در حالی که داشت از مسجد بیرون می‌رفت  آقا گفتند البته آن کاری که با امام حسین (ع) در کربلا کردند آن هم از بی‌انصافی بود.

آقایان این قدر بی‌انصاف نباشید و از سپاه انتظار نداشته باشید در برابر تهاجمات دشمن به کشور و ملت بی‌تفاوت باشد سپاه فرزند مردم بوده و برای حفاظت از جان و مال مردم ایران درست شده  است.

لینک کوتاه:
نظرات
 1. امیر محمد گفت:

  درود برشجاعت این سردار دلاور از دلسوزان نظام جمهوری اسلامی درود.درود.درود.درود. گچساران به شما افتخار میکند

 2. حزب الله باشت گفت:

  احسنت بر سردار خورشیدی که حق مطلب را در مورد سپاه بیان فرمودن

 3. فرزند ولایت... گفت:

  به فرموده رهبر فقیدمان امام خمینی (ره )اگر سپاه نبود کشور هم تبود.سخن کوتاه میگویم و میگویم اگر سپاه نبود زندگی و ناموس هم نبود. .آنان ک ب سپاه این شجره‌ طیبه حمله میکنند یا خائن هستند یا غافل یا مجنون و دیوانه کدر هر سه حالت باید تحت نظر قرار بگیرند. ..اگر سپاه نبود نفس از نای وحنجره بر نمی آمد اگر سپاه نبود قرآن هم نبود و یقین میدانم کسانی ک از وجود سپاه بی حوصله هستند از طرف خوارج و از طرف دستهای نامرئی بیرون از این خاک نقشه راه میگیرند ک کور خوانده اند. .و بدانند تا فرزند ۵ ساله و ۱۵ساله من و امثال این مملکت امام زمان زنده هست پشت سپاه خالی نخواهد شد..از طرف. ..باوی. .دولتیاری. .ق.م ر ت ض و ی….خدایا چشمهای به خواب رفته را بیدار و وجدانهای بیدار را بیدارتر و غیرت را ب بی غیرتان ارزانی دار در راس شان هرم اصلی این روزها غافل از همه چیزرا ….

 4. باباکلان گفت:

  سردار همچنان در سنگر مبارزه
  پاینده باشی سردار

 5. بچه بی نام ونشان جبهه گفت:

  بنازم به رهبر وامام خامنه ای که دید وسسیعی به سپاه دارند
  بیانات شیوای آقادر دیدار فرماندهان سپاه پاسداران : ما در مجموعه‌ی تنظیمات کشوری جایی را نداریم جز سپاه که برای پاسداری از عزیزترین حادثه‌ی تاریخی این کشور و حادثه‌ی جاری این کشور -که حالا شرح خواهم داد- یک وظیفه‌ی سازمانی برای خودش تعریف کرده باشد. بنابراین معنای سپاه بودن، سازمان‌یافتگی است، معنایش نظم است، معنایش مأموریّتهای تعریف‌شده و مشخّص است.
  یک خصوصیّت دیگر، تربیت عناصر جدید است؛ هم عناصر درونی، هم عناصر بیرونی. وقتی تشکیلات هست، وقتی منظّم است، انسانها در درون تشکیلات تربیت میشوند و عنصرهای کارآمد و فهیم به‌وجود می‌آیند؛ در حالت گسیختگی سازمانی، این خصوصیّت به‌دست نخواهد آمد. علاوه‌ی بر تربیت درونی، تربیت بیرونی هم هست. امروز سپاه بر روی افکار عمومی اثر میگذارد؛ بر روی سازندگی جوانها و انسانها اثر میگذارد؛ عناصر صادراتی سپاه به دستگاه‌های مختلف که خیلی هم فراوان است -که عناصری را برای مدیریّت دستگاه‌های مختلف، سپاه در طول این سالها مرتّباً از میان خودش صادر کرده- بر روی آن مجموعه‌ها و تشکیلات‌ها اثر میگذارند. بنابراین تربیت انسانها و رشد دادنِ عناصر مستعد، از جمله‌ی دیگر خصوصیّاتِ اینها است.
  در کل سپاه تحت فرمایشات رهبر است وتابع ولایت مداری امام خامنه ای
  جانم فدات سید علی الحق که امامی
  انشالله با رهبرعزیزمان نماز جماعت را پشت سر مولایمان صاحب الزمان میخوانیم
  انشالله وتعالی

 6. بچه بی نام ونشان جبهه گفت:

  بیانات در دیدار فرماندهان سپاه پاسداران انقلاب اسلامى:ما در مجموعه‌ی تنظیمات کشوری جایی را نداریم جز سپاه که برای پاسداری از عزیزترین حادثه‌ی تاریخی این کشور و
  [سپاه‌] مظهر اقتدار میدانی است؛ خصوصیّت سپاه بودن این است. اقتدار در عرصه‌ی سیاسی، در عرصه‌ی تبلیغات یک حرف است، اقتدار بر روی زمین در میدان، یک حرف دیگر است. اقتدار میدانی موجب میشود که اقتدار سیاسی هم به‌وجود بیاید. حادثه‌ی جاری این کشور -که حالا شرح خواهم داد- یک وظیفه‌ی سازمانی برای خودش تعریف کرده باشد. بنابراین معنای سپاه بودن، سازمان‌یافتگی است، معنایش نظم است، معنایش مأموریّتهای تعریف‌شده و مشخّص است.