ساعت: ۱۵:۲۳ منتشر شده در مورخ: ۱۳۹۵/۱۰/۲۰ شناسه خبر: 28272

مراسم ارتحال آیت‌الله هاشمی رفسنجانی روز چهارشنبه ۲۲ دی‌ماه در مصلای یاسوج برگزار می‌شود. آوای جنوب؛ نشست هماهنگی برگزاری مراسم ارتحال آیت‌الله هاشمی رفسنجانی ظهر امروز با حضور مسؤولان استان کهگیلویه و بویراحمد و به ریاست فتاح محمدی معاون سیاسی امنیتی استاندار برگزار شد. در این نشست معاون سیاسی امنیتی استاندار کهگیلویه و بویراحمد با […]

مراسم ارتحال آیت‌الله هاشمی رفسنجانی روز چهارشنبه ۲۲ دی‌ماه در مصلای یاسوج برگزار می‌شود.

آوای جنوب؛

نشست هماهنگی برگزاری مراسم ارتحال آیت‌الله هاشمی رفسنجانی ظهر امروز با حضور مسؤولان استان کهگیلویه و بویراحمد و به ریاست فتاح محمدی معاون سیاسی امنیتی استاندار برگزار شد.

در این نشست معاون سیاسی امنیتی استاندار کهگیلویه و بویراحمد با تسلیت درگذشت این عالم مجاهد و یار دیرین امام و رهبری بر برگزاری مناسب مراسم ارتحال این شخصیت برجسته انقلاب تأکید کرد و گفت: مراسم بزرگداشت آیت‌الله هاشمی رفسنجانی به بهترین شکل ممکن در استان کهگیلویه و بویراحمد برگزار شود.

محمدی از تشکیل ستادهای تبلیغات و ستاد برگزاری مراسم خبر داد و با اشاره به حضور ویژه دانشگاه آزاد در برگزاری مراسم بزرگداشت این شخصیت برجسته انقلاب عنوان کرد: کلیه تبلیغات میدانی و آماده‌سازی جایگاه اصلی مراسم بر عهده این دانشگاه است.

وی از برگزاری مراسم بزرگداشت آیت‌الله هاشمی رفسنجانی در روز چهارشنبه ۲۲ دی‌ماه در مصلی بزرگ شهر یاسوج خبر داد و اظهار کرد: این مراسم با حضور مسؤولان ارشد استانی، مدیران و عموم مردم از ساعت ۱۰ صبح روز چهارشنبه برگزار می‌شود.

محمدی با اشاره به پوشش رسانه‌ای این مراسم توسط صدا و سیمای مرکز کهگیلویه و بویراحمد و سایر رسانه‌های مکتوب و مجازی استان، عنوان کرد: دستورالعمل لازم برای پوشش این مراسم به صدا و سیما و سایر رسانه‌ها ارسال می‌شود.

محمدی تصریح کرد: دستگاه‌های نظامی و قضایی استان با مطبوعات، رسانه‌ها و کسانی که قصد سوء استفاده از این مراسم را داشته باشند برخورد جدی می‌کند.

وی در پایان از همه مردم استان برای شرکت در این مراسم دعوت کرد.

لینک کوتاه:
نظرات
هنوز نظری برای این مطلب ارسال نشده