ساعت: ۱۰:۱۵ منتشر شده در مورخ: ۱۳۹۵/۱۰/۲۰ شناسه خبر: 28263

حزب موتلفه اسلامی استان کهگیلویه و بویراحمد در پیامی با تسلیت رحلت آیت‌الله هاشمی رفسنجانی مبارزات و مجاهدات آن مرحوم در کنار رهبری در دوره‌های مختلف را فراموش نشدنی دانست. آوای جنوب؛ حزب موتلفه کهگیلویه و بویراحمد در پیامی درگذشت یار دیرین امام راحل و یاور مقام معظم رهبری آیت‌الله هاشمی رفسنجانی را به همه […]

حزب موتلفه اسلامی استان کهگیلویه و بویراحمد در پیامی با تسلیت رحلت آیت‌الله هاشمی رفسنجانی مبارزات و مجاهدات آن مرحوم در کنار رهبری در دوره‌های مختلف را فراموش نشدنی دانست.

آوای جنوب؛

حزب موتلفه کهگیلویه و بویراحمد در پیامی درگذشت یار دیرین امام راحل و یاور مقام معظم رهبری آیت‌الله هاشمی رفسنجانی را به همه مردم این استان تسلیت گفته است.

در بخشی از پیام حزب موتلفه اسلامی آمده است: آیت‌الله هاشمی رفسنجانی مبارزات خود را در سال‌های اولیه نهضت اسلامی آغاز کرد و تا آخرین لحظات عمر خود در کنار انقلاب و نظام بود.

در این پیام آمده است: آن مجاهد نستوه در راه به ثمر نشستن انقلاب از همه توان خود استفاده کرد و در راه به بار نشستن این شجره طیبه هرگز در برابر سختی‌ها عقب‌نشینی نکرد.

در پیام حزب موتلفه استان کهگیلویه و بویراحمد از هاشمی به عنوان یار دیرین رهبری و همکار معظم‌له در همه سال‌های سخت و در برابر استکبار جهانی یاد شده است که این پیوند ناگسستنی بوده است.

لینک کوتاه:
نظرات
هنوز نظری برای این مطلب ارسال نشده