ساعت: ۰۹:۴۳ منتشر شده در مورخ: ۱۳۹۵/۱۰/۲۰ شناسه خبر: 28254

فرماندار گچساران گفت: رفع معضل بیکاری بدون طرح و برنامه دستگاه‌ها و ادارات مشکل است. آوای جنوب/سمیرا نصاری عبدالرحیم رحیمی فرماندار گچساران ظهر امروز در حاشیه بازدید از ادارات دامپزشکی و تعاون کار و رفاه اجتماعی در جمع خبرنگاران هدف از این بازدید را بررسی مسائل و مشکلات مراجعین و نحوه پاسخگویی به مردم و […]

فرماندار گچساران گفت: رفع معضل بیکاری بدون طرح و برنامه دستگاه‌ها و ادارات مشکل است.

آوای جنوب/سمیرا نصاری

http://fgachsaran.kb-p.ir/Portal/picture/?267679/082

عبدالرحیم رحیمی فرماندار گچساران ظهر امروز در حاشیه بازدید از ادارات دامپزشکی و تعاون کار و رفاه اجتماعی در جمع خبرنگاران هدف از این بازدید را بررسی مسائل و مشکلات مراجعین و نحوه پاسخگویی به مردم و رضایتمندی آنها در سیستم اداری عنوان کرد

http://fgachsaran.kb-p.ir/Portal/picture/?267683/086

رحیمی اظهار کرد: رضای خدا و جلب رضایت مردم در شهرستان از اولویت‌های ما به عنوان مسوولان و خدمتگزاران نظام و دولت است، لذا باید در سایه همدلی، وحدت و تفاهم در کنار مردم و با مردم به آنها خدمت‌رسانی کنیم.

http://fgachsaran.kb-p.ir/Portal/picture/?267681/084

نماینده عالی دولت در شهرستان گچساران تصریح کرد: کسانی که در این نظام مسؤولیت دارند باید در جهت دستیابی به اهداف متعالی نظام تلاش کنند.

http://fgachsaran.kb-p.ir/Portal/picture/?267690/093

وی با اشاره به معضل بیکاری و انتظارات مردم و قشر تحصیل کرده از اداره تعاون کار و رفاه اجتماعی عنوان کرد: رفع معضل بیکاری و اشتغال جوانان از اولویت‌های دولت تدبیر و امید است و باید در این خصوص و برای اجرای سیاست‌های دولت تلاش مضاعفی صورت گیرد.

http://fgachsaran.kb-p.ir/Portal/picture/?267692/095

رحیمی اذعان کرد: امروزه باید برای دستیابی به اهداف خود سعی کنیم برنامه‌محور باشیم و این برنامه‌ها بعد از شور و مشورت کارشناسی شده توسط متخصصین تبدیل به قانون و اجرایی شود.

http://fgachsaran.kb-p.ir/Portal/picture/?267677/080

فرماندار گچساران با اشاره به استعدادها و پتانسیل‌های موجود در سطح کشور و شهرستان گچساران و همچنین استفاده از ظرفیت‌ نیروهای جوان و تحصیل کرده خاطرنشان کرد: باید با استفاده از توان و ظرفیت سرمایه‌گذاران برای بخش خصوصی و حل معضلات کسب و کار و همچنین اجرای طرح‌های زود بازده کسب فنون و حرفه‌های مورد نیاز جامعه برای رفع این معضل گام برداریم.

http://fgachsaran.kb-p.ir/Portal/picture/?267684/087

شایان ذکر است فرماندار گچساران از اداره دامپزشکی شهرستان نیز بازدید به عمل آورد و دستورات لازم را در خصوص رفع مشکلات و مسائل مطرح شده صادر کرد.

http://fgachsaran.kb-p.ir/Portal/picture/?267686/089

لینک کوتاه:
نظرات
هنوز نظری برای این مطلب ارسال نشده