ساعت: ۱۲:۵۷ منتشر شده در مورخ: ۱۳۹۵/۱۰/۱۵ شناسه خبر: 28177

رئیس شورای شهر دوگنبدان گفت: شورا همچنان در کنار شهردار دوگنبدان می‌ماند. آوای جنوب؛ پیش از ظهر امروز در نشستی به منظور استعفای شهردار دوگنبدان که با حضور اعضای شورای شهر در محل شورای شهر گچساران برگزار شد. در این نشست کیانوش بلوطی اظهار کرد: تقدیر و تشکر از اصحاب رسانه دارم که در این […]

رئیس شورای شهر دوگنبدان گفت: شورا همچنان در کنار شهردار دوگنبدان می‌ماند.

آوای جنوب؛

پیش از ظهر امروز در نشستی به منظور استعفای شهردار دوگنبدان که با حضور اعضای شورای شهر در محل شورای شهر گچساران برگزار شد.

در این نشست کیانوش بلوطی اظهار کرد: تقدیر و تشکر از اصحاب رسانه دارم که در این مدت با حساسیتهای به وجود آمده ما را نیز همراهی کردند.

رئیس شورای شهر دوگنبدان ادامه داد: در چند روز گذشته نامه‌ای ازسوی شهردار دوگنبدان به شورای شهر ارسال شده که مبنی بر درخواست استعفای ایشان از شهرداری دوگنبدان بود.

وی افزود: این درخواست شهردار برای اولین بار با حضور اصحاب رسانه و اعضای شورای شهر دوگنبدان خوانده می‌شود.

این مسؤول با خواندن متن استعفای شهردار دوگنبدان تصریح کرد: شهردار دوگنبدان استعفای خود را مبنی بر دلایل شخصی عنوان کرد.

بلوطی اذعان کرد: شهردار در استعفای خود نوشته که تمایلی به ماندن بر منسب شهرداری این شهرستان را ندارم.

رئیس شورای شهر دوگنبدان بیان کرد: وجود مشکلاتی در شهرداری دوگنبدان و بدهی‌هایی که به وجود آمده موجب شده که شهردار دوگنبدان استعفا دهد.

بلوطی افزود: البته شهرداری از نهادها و دستگاه‌های اجرایی و دولتی این شهرستان مطالبه دارد و با پرداخت کردن مطالبات شهرداری مشکلات این سازمان نیز برطرف خواهد شد.

وی خاطرنشان کرد: شهردار دوگنبدان در زمان ریاست خود خدمات بسیاری را به شهرستان گچساران ارائه داده است و خدمات ایشان بر هیچکس پوشیده نیست.

بلوطی عنوان کرد: هدف از تشکیل جلسه بحث و تبادل نظر میان اعضای شورای شهر و شهردار است که با تعامل و همکاری بتوانیم مشکلاتی را که به وجود آمده را حل کنیم.

رئیس شورای شهر دوگنبدان افزود: شورای شهر همچنان در کنار شهردار دوگنبدان می‌ماند.

لینک کوتاه:
نظرات
هنوز نظری برای این مطلب ارسال نشده