ساعت: ۱۲:۴۸ منتشر شده در مورخ: ۱۳۹۵/۱۰/۱۴ شناسه خبر: 28136

  فرمانده انتظامی گچساران از توقیف خودرو با ۵۱ میلیون ریال خلافی در این شهرستان خبر داد. آوای جنوب؛ سیدمحمد موسوی امروز در گفت‌وگو با خبرنگاران در گچساران اظهار کرد: توقیف خودروی سمند با ۵۱ میلیون ریال جریمه پرداخت نشده در گچساران توقیف شد. وی ادامه داد: مأموران پلیس راهنمایی و رانندگی حین گشت‌زنی، یک […]

 

فرمانده انتظامی گچساران از توقیف خودرو با ۵۱ میلیون ریال خلافی در این شهرستان خبر داد.

آوای جنوب؛

سیدمحمد موسوی امروز در گفت‌وگو با خبرنگاران در گچساران اظهار کرد: توقیف خودروی سمند با ۵۱ میلیون ریال جریمه پرداخت نشده در گچساران توقیف شد.

وی ادامه داد: مأموران پلیس راهنمایی و رانندگی حین گشت‌زنی، یک دستگاه خودروی سمند را به علت ارتکاب تخلفات رانندگی متوقف کردند.

وی عنوان کرد: با استعلام سوابق، مشخص شد این خودرو دارای ۵۱ میلیون ریال خلافی پرداخت نشده است که پس از توقیف برای سیر مراحل قانونی به پارکینگ منتقل شد.

فرمانده انتظامی شهرستان گچساران با اشاره به ماده قانونی توقیف خودروهای دارای خلافی بیش از ۱۰ میلیون ریال، خاطرنشان کرد: در راستای اجرای ماده ۸ قانون رسیدگی به تخلفات راهنمایی و رانندگی در صورتی که مبلغ جریمه خودرویی به ۱۰ میلیون ریال برسد، پلیس راهنمایی و رانندگی موضوع را به مالک خودرو اعلام و چنانچه ظرف مدت یک ماه از تاریخ ابلاغ مالک خودرو نسبت به پرداخت جریمه اقدام نکند، دستور توقف خودرو صادر و از تردد آن جلوگیری می شود.

لینک کوتاه:
نظرات
هنوز نظری برای این مطلب ارسال نشده