ساعت: ۰۸:۴۰ منتشر شده در مورخ: ۱۳۹۵/۱۰/۱۴ شناسه خبر: 28129

دادستان عمومی و انقلاب شهرستان کهنوج گفت: تمام اعضای باند سرقت مسلحانه و راهبندان کهگیلویه و بویراحمدی در کهنوج دستگیر شدند. آوای جنوب؛ مجید سیمی با اشاره به انهدام این باند سرقت مسلحانه در جنوب کرمان اظهار داشت: این باند از حدود ۶ ماه گذشته اقدام به سرقت مسلحانه و راهبندان در جنوب استان کرمان […]

دادستان عمومی و انقلاب شهرستان کهنوج گفت: تمام اعضای باند سرقت مسلحانه و راهبندان کهگیلویه و بویراحمدی در کهنوج دستگیر شدند.

آوای جنوب؛

مجید سیمی با اشاره به انهدام این باند سرقت مسلحانه در جنوب کرمان اظهار داشت: این باند از حدود ۶ ماه گذشته اقدام به سرقت مسلحانه و راهبندان در جنوب استان کرمان می‌کردند که پس از دستور قضائی و تلاش‌های شبانه‌روزی ماموران پلیس اطلاعات این باند منهدم شد.

دادستان کهنوج تصریح کرد: تمام از اعضای این باند به اسامی «م.ف»، «ط.الف» و «ع.ق» اهل استان کهگیلویه و بویراحمد هستند و سوابق متعدد کیفری از جمله سرقت مسلحانه در استان هرمزگان به ویژه شهر رودان را در کارنامه سیاه خود دارند.

وی خاطرنشان ساخت: طی انجام یک سری اقدامات اطلاعاتی توسط پلیس اطلاعات کهنوج، محل اخفای متهمان مورد شناسایی قرار گرفت و در یک عملیات غافل‌گیرانه متهمان به همراه دو قبضه اسلحه کلاشینکف و مقادیر زیادی فشنگ جنگی دستگیر شدند.

سیمی عنوان کرد: پرونده در حال حاضر در شعبه بازپرسی دادسرای عمومی و انقلاب کهنوج در حال رسیدگی است و متهمان با قرار بازداشت موقت روانه زندان شده‌اند.

لینک کوتاه:
نظرات
هنوز نظری برای این مطلب ارسال نشده