ساعت: ۲۱:۲۸ منتشر شده در مورخ: ۱۳۹۵/۱۰/۱۳ شناسه خبر: 28121

به نقل از سایت رسمی فدراسیون فوتبال، بازی دو تیم سپاهان اصفهان و نفت تهران از سری مسابقات جام حذفی ۱۰ دی ماه در اصفهان برگزار شد و از سوی هر دو تیم تخلفاتی صورت گرفت، در همین راستا کمیته انضباطی آرا خود را به شرح زیر اعلام کرد: آوای جنوب؛ تیم سپاهان به دلیل […]

به نقل از سایت رسمی فدراسیون فوتبال، بازی دو تیم سپاهان اصفهان و نفت تهران از سری مسابقات جام حذفی ۱۰ دی ماه در اصفهان برگزار شد و از سوی هر دو تیم تخلفاتی صورت گرفت، در همین راستا کمیته انضباطی آرا خود را به شرح زیر اعلام کرد:

آوای جنوب؛

تیم سپاهان به دلیل فحاشی به دروازه بان تیم حریف مبلغ ۱۰۰ میلیون ریال جریمه نقدی

علی دایی – سرمربی نفت تهران به خاطر اعتراض مکرر به تصمیمات داور و ورود بدون اجازه به داخل زمین مسابقه و عدم تمکین به دستور داور مبنی بر خروج از نیمکت ذخیره ها به دو جلسه محرومیت از همراهی تیم و مبلغ ۱۰۰ میلیون ریال جریمه نقدی محکوم شد. لازم به توضیح است جریمه نقدی علی دایی قابل تجدیدنظر، اما رای محرومیت قطعی است.

تیم نفت تهران به دلیل شروع به ترک زمین که منجر به توقف چند دقیقه ای بازی رخ داد ۱۰۰ میلیون ریال جریمه

شجاع خلیل زاده – بازیکن تیم سپاهان اصفهان به خاطر مضروب کردن بازیکن حریف سه جلسه محرومیت و ۵۰ میلیون ریال جریمه نقدی محکوم شد.

آرای صادره شده قطعی است.

همچنین دیدار دو تیم نفت آبادان و گسترش فولاد ۶ دی ماه برگزار شد و از سوی تماشاگران تیم نفت آبادان تخلفاتی مبنی بر پرتاب ترقه به داخل زمین مسابقه و با توجه به سوابق هفته های ۴ و ۱۳ لیگ برتر به پرداخت ۸۰ میلیون ریال جریمه نقدی محکوم شد. همچنین به دلیل اهانت تماشاگرانش به بازیکنان تیم حریف با توجه به سوابق در هفته های ۴، ۱۱، ۱۳ و ۱۴ لیگ برتر مبلغ ۵۰ میلیون ریال جریمه نقدی محکوم شد.

تیم فولاد خوزستان به دلیل تخلف تعدادی تماشاگران منتسب به تیم فولاد در بازی برابر پیکان تهران و اهانت به تیم داوری با توجه به سوابق هفته ۱۰ و ۱۴ لیگ برتر به پرداخت یکصد میلیون ریال جریمه نقدی محکوم شد.

بازی دو تیم سپاهان اصفهان و استقلال تهران پنجم دی ماه در اصفهان انجام شد و باشگاه استقلال به خاطر پرتاب سنگ توسط تماشاگران به سمت کمک داور مبلغ ۱۰۰ میلیون ریال جریمه نقدی محکوم شد.

تیم تراکتورسازی به دلیل اهانت تماشاگران به داور مسابقه با بکارگیری الفاظ زشت در طول مسابقه با تیم نفت تهران به پرداخت مبلغ ۸۰ میلیون ریال جریمه نقدی محکوم شد.

مسابقه نفت و گاز گچساران و تراکتورسازی تبریز از سری مسابقات جام حذفی ۳۰ آذرماه برگزار و از سوی تماشاگران تیم نفت و گاز گچساران تخلفاتی مبنی بر پرتاب سنگ و اشیا صورت گرفت که کمیته انضباطی تیم مربوطه را ۵۰ میلیون ریال جریمه نقدی محکوم کرد.

لازم به توضیح است، کلیه آرا صادره شده از سوی کمیته انضباطی قطعی است.

لینک کوتاه:
نظرات
هنوز نظری برای این مطلب ارسال نشده