ساعت: ۱۹:۳۵ منتشر شده در مورخ: ۱۳۹۵/۱۰/۵ شناسه خبر: 27941

سرمربی تیم فوتبال تراکتور سازی گفت: وزیر ورزش تکلیف فوتبال و ورزش را مشخص کند. متاسفانه ورزش حیاط خلوت بعضی‌ها شده است. آوای جنوب؛ امیر قلعه‌نویی پس از برد ۲ بر صفر تیمش مقابل نفت تهران گفت: به علی دایی تبریک می‌گویم که تیم خوبی ساخته است. بازیکنانم را ستایش می‌کنم که توانستند روزنه‌های حمله […]

سرمربی تیم فوتبال تراکتور سازی گفت: وزیر ورزش تکلیف فوتبال و ورزش را مشخص کند. متاسفانه ورزش حیاط خلوت بعضی‌ها شده است.

آوای جنوب؛
امیر قلعه‌نویی پس از برد ۲ بر صفر تیمش مقابل نفت تهران گفت: به علی دایی تبریک می‌گویم که تیم خوبی ساخته است. بازیکنانم را ستایش می‌کنم که توانستند روزنه‌های حمله حریف را ببندند. در نیمه دوم مطهری موقعیت‌ خوبی داشت که اخباری آن را گرفت؛ از او هم تشکر می‌کنم.
وی گفت: می‌خواهم درباره قشنگی‌های بازی امروز صحبت کنم، جایی که هواداران ما دایی را تشویق کردند. او نماد فوتبال ایران است، دوم اینکه نوری از دایی رخصت گرفت. ما شایستگی این برد را داشتیم. بعد از گل دوم شرایط ما در ۱۰ دقیقه پایانی سخت شد.
‎سرمربی تراکتورسازی افزود: اگر پنالتی نفت گل می‌شد، معلوم نبود چه وضعی پیش می‌آید اما به جرات می‌توانم بگویم این بازی ۱۰-۱۲ امتیاز داشت. اگر می‌باختیم فاصله‌مان با پرسپولیس زیاد می‌شد و سایر رقیبان مثل نفت، ذوب آهن و پیکان به ما نزدیک می‌شدند. اگر تراکتورسازی این فصل قهرمان لیگ شود، این بازی یکی از ارکان آن قهرمانی خواهد بود.
‎سرمربی سرخپوشان تبریز درباره جدایی سیروس رفیعی از این تیم گفت: او از فردا در تمرین‌های ما حاضر می‌شود و حتما مقابل ذوب آهن بازی خواهد کرد.
‎قلعه‌نویی درباره بازی های نیم فصل نخست لیگ برتر گفت: شاید بتوان رقابت های ۶ هفته اخیر را به عنوان لیگ قبول کرد اما قبل از آن چیزی برای گفتن نبود. تیم ما با وجود اینکه امکانات زیادی ندارد و مخصوصا زمین مناسبی در اختیار ندارد، روز به روز کیفیت بهتری پیدا می‌کند. امروز چند لحظه از بازی استقلال و سپاهان را دیدم. چمن ورزشگاه تختی به من مربی انرژی داد.
‎قلعه نویی با اشاره به اینکه ورزش برای بعضی ها حیاط خلوت شده است گفت: از سلطانی‌فر می‌خواهم که تا وقتی در وزارت ورزش است، تکلیف فوتبال و ورزش را مشخص کند. متاسفانه ورزش حیاط خلوت بعضی‌ها شده است. یک مدیر فوتبال و ورزش را دوست دارد و در آن هزینه می‌کند اما دیگری نه. مطمئنم با درایتی که وزیر دارد، این مسئله را حل می‌کند.
‎وی ادامه داد: مسئله دومی که از وزیر ورزش می‌خواهم این است که ورزشگاه نمی‌توانیم بسازیم حداقل ۲۰ زمین فوتبال درست کنند. اکنون که تیم من برنده شده می‌گویم که زمین ورزشگاه تختی به درد فوتبال نمی‌خورد. دوستی به من می‌گفت شما که این همه پول به بازیکنان خارجی می‌دهید چرا یک زمین خوب درست نمی‌کنید. گچساران مهد استعداد بود اما زمین‌هایش را ببینید که چه وضع بدی دارد.
‎قلعه‌نویی در پاسخ به این سوال که چقدر امیدوار است تیمش امسال هم در جام حذفی و هم در لیگ برتر قهرمان شود گفت: تیم ما شایستگی قهرمانی در هر دو جام را دارد. ما تا فردا می‌توانیم از بردن نفت تهران خوشحالی کنیم اما بعد از آن تمام فکر و ذکرمان تیم خوب ذوب آهن خواهد بود.
‎او افزود: در نیم فصل اول به جز بازی با سایپا که حق‌مان باخت بود، در سایر بازی‌ها و حتی بازی با سپاهان که شکست خوردیم، حق‌مان پیروزی بوده است. باید بهتر بازی کنیم و بهتر نتیجه بگیریم.

لینک کوتاه:
نظرات
هنوز نظری برای این مطلب ارسال نشده