ساعت: ۱۹:۰۶ منتشر شده در مورخ: ۱۳۹۵/۰۹/۲۹ شناسه خبر: 27818

سرمربی تیم نفت گچساران گفت: بازیکنان با کیفتی داریم که فردا بر قیمت‌ها غلبه می‌کنند. آوای جنوب/ علی مراد کاظم پور داریوش یزدی سرمربی خوش فکر نفت گچساران عصر امروز در نشست کنفرانس خبری با اصحاب رسانه شهرستان گچساران اظهار کرد: فرصت بزرگی است برای شهرستان گچساران و مسوولان و همه باید از این فرصت […]

سرمربی تیم نفت گچساران گفت: بازیکنان با کیفتی داریم که فردا بر قیمت‌ها غلبه می‌کنند.

آوای جنوب/ علی مراد کاظم پور

داریوش یزدی سرمربی خوش فکر نفت گچساران عصر امروز در نشست کنفرانس خبری با اصحاب رسانه شهرستان گچساران اظهار کرد: فرصت بزرگی است برای شهرستان گچساران و مسوولان و همه باید از این فرصت استفاده کنند.
سرمربی تیم نفت گچساران ادامه داد: این رویداد بازی دو تیم تراکتورسازی تبریز و نفت گچساران در تاریخ فوتبال بی‌سابقه است.
وی افزود: استان کهگیلویه و بویراحمد، شهرستان گچساران، هواداران، بازیکنان و کادر فنی باید از این فرصت به خوبی استفاده کنند.
یزدی تصریح کرد: امیدواریم در این مسابقه، سابقه گذشته از ذهن‌ها پاک شود.
سرمربی تیم نفت گچساران بیان کرد: امیدوارم فرهنگ خوب استان کهگیلویه و بویراحمد در روز مسابقه به نمایش گذاشته شود.
وی اذعان کرد: استان کهگیلویه و بویر احمد همچنین شهرستان گچساران دارای مردمانی با اصیل و فرهنگ غنی هستند که می‌توانند میزبانان خوبی برای تیم فوتبال تراکتورسازی تبریز باشند.
یزدی ادامه داد: از لحاظ فنی ما به دنبال شکست تیم تراکتورسازی تبریز هستیم و کادر فنی این تیم به خوبی آنالیز شده است.
وی ابراز کرد: تیم تراکتورسازی تبریز یکی از تیم‌های خوب در سطح اول کشور است و این برتری در بیرون از زمین تا روز مسابقه است اما مطمئن باشید.
یزدی اظهار کرد: درست است تراکتور دو سطح از فوتبال ما بالاتر است اما این در بیرون زمین سبز است.
سرمربی تیم نفت گچساران تصریح کرد: ما بازیکنان با کیفیتی داریم که فردا می‌توانند بر قیمت‌ها غلبه کنند.
یزدی ادامه داد: همین بازیکنان استقلال خوزستان قهرمان لیگ برتر ایران و فولاد خوزستان را در اهواز شکست دادند.
وی افزود: امیدواریم بازی را در نود دقیقه کار تمام کنیم و تمام نقاط ضعف تیم تراکتورسازی تبریز را شناسایی کرده‌ایم.
یزدی گفت: امروز خوشحالم که فرصتی دست داد که اتحاد و همبستگی در بین استان و شهرستان را لمس کنیم و این همبستگی نتیجه خوبی به همراه دارد که امیدواریم در آینده برای فوتبال این شهر و استان مثمرثمر باشد.
وی اذعان کرد: امیر قلعه‌نویی از دوستان من است من با ایشان هم‌بازی و شاگرد ایشان بودم به نوعی می‌توان گفت او نامبر وان مربی‌های ایران و یکی از بزرگان فوتبال ایران است.
یزدی بیان کرد: قلعه‌نویی بازیکنی بود که زمانی هم که در شاهین بازی می‌کرد با وجود بازیکن‌های بزرگ کاپیتان شاهین بود اما رفاقت و هم‌بازی و دوستی ما تا پشت زمین سبز است.
سرمربی تیم نفت گچساران ادامه داد: در فوتبال حذفی فقط به برد فکر می‌کنیم و در این بازی با کمک هواداران خونگرممان به دنبال حذف تراکتورسازی تبریز هستیم.
وی افزود: تیم نفت گچساران در حال حاضر در اوج امادگی به سر می‌برد و فردا برای شکست تراکتورسازی تبریز به میدان خواهیم رفت.
یزدی اذعان کرد: از داور خواهش می‌کنیم که حق را به حق‌دار بدهد.
وی در خصوص احتمال بارندگی فردا خاطرنشان کرد: در صورت بارندگی تیم تراکتورسازی نمی‌تواند بازی خود را به نمایش بگذارد و این به نفع تیم ما خواهد بود.

لینک کوتاه:
نظرات
هنوز نظری برای این مطلب ارسال نشده