ساعت: ۱۲:۳۱ منتشر شده در مورخ: ۱۳۹۵/۰۸/۶ شناسه خبر: 26224

طی حکمی از سوی فرماندهی نیروی انتظامی استان کهگیلویه و بویراحمد بازیان فرمانده نیروی انتظامی شهرستان بویراحمد شد. آواي جنوب؛ سرهنگ علی‌کرم بازیان عصر امروز در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در یاسوج با تأیید خبر انتصاب خود به عنوان فرماندهی نیروی انتظامی شهرستان بویراحمد بیان داشت: وظیفه‌ و رسالتی سنگین بر عهده داریم و امیدواریم […]

بازیانطی حکمی از سوی فرماندهی نیروی انتظامی استان کهگیلویه و بویراحمد بازیان فرمانده نیروی انتظامی شهرستان بویراحمد شد.

آواي جنوب؛

سرهنگ علی‌کرم بازیان عصر امروز در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در یاسوج با تأیید خبر انتصاب خود به عنوان فرماندهی نیروی انتظامی شهرستان بویراحمد بیان داشت: وظیفه‌ و رسالتی سنگین بر عهده داریم و امیدواریم با کمک مردم و اصحاب رسانه بتوانیم نسبت به وظیفه محوله موفق‌تر عمل کنیم.

وی با بیان اولویت‌های کاری خود در فرماندهی انتظامی بویراحمد گفت: شهرستان بویراحمد شهرستانی بزرگ و گسترده است که به کمک همکاران خود و همچنین مردم و رسانه‌ها انجام وظیفه خواهیم کرد.

فرمانده نیروی انتظامی شهرستان بویراحمد عنوان کرد: برنامه‌های خود را در آینده نزدیک برای رسانه‌های استان تشریح خواهیم کرد.

لینک کوتاه:
نظرات
 1. ناشناس گفت:

  سرهنگ بازیان افتخاربویراحمد…..

 2. ناشناس گفت:

  موفقیت روزافزون سرهنگ بازیان ،درعرصه خدمت به نظام مقدس جمهوری اسلامی ایرانن را،ازخداوندمنان خواستارم….پ گ….

 3. ناشناس گفت:

  اجرکم عندالله. ..جناب سرهنگ بازیان

 4. ناشناس گفت:

  جناب سرهنگ بازیان انشاالله سال ۹۷سالی پربار،وسرشارازموفقیتهای روزافزون برای شما باشد انشاءالله….نامت همیشه جاوید.پ گودرزی