ساعت: ۱۱:۲۱ منتشر شده در مورخ: ۱۳۹۵/۰۷/۲۴ شناسه خبر: 25857

اینترنت و شبکه های اجتماعی مانند بسیاری از پدیده های دیگر دارای پیامدهای مثبت و منفی می باشدکه در این میان آثار  فضای مجازی در روابط اجتماعی بیش از سایر حوزه ها بوده است. آواي جنوب؛ در پی  پیامد های مثبت این پدیده روزآمد ، شبکه های  اجتماعی چون اینستاگرام این فرصت را برای سیاسیون کشور […]

5286562_916اینترنت و شبکه های اجتماعی مانند بسیاری از پدیده های دیگر دارای پیامدهای مثبت و منفی می باشدکه در این میان آثار  فضای مجازی در روابط اجتماعی بیش از سایر حوزه ها بوده است.

آواي جنوب؛

در پی  پیامد های مثبت این پدیده روزآمد ، شبکه های  اجتماعی چون اینستاگرام این فرصت را برای سیاسیون کشور به وجود آورده که با گذاشتن پست هایی از عملکرد خود ؛ مردم را در جریان اموری که ماحصل آن در زندگی آن ها نمایان می شود قرار دهند.
بر همین اساس سعی داریم یا جمع آوری پست هایی از نمایندگان مجلس شورای اسلامی شمارا در جریان اتفاق های 24 ساعت اخیر شان بگذاریم.
غلامعلي جعفرزاده ايمن ابادي نماينده مردم  شهرستان رشت در مجلس شوراي اسلامي نوشت: “ظهر جمعه ٢٣ مهر ماه بازديدي داشتم از نحوه چگونگي ساخت ساختمان بزرگ دانشگاه پيام نور بالغ بر شش هزار مترمربع در منطقه مسكن مهر رشت و النهايه عكس يادگاري به همراه رئيس و معاونين استان .”

غلامرضا تاجگردون نماينده مردم گچساران و باشت در مجلس شوراى اسلامى نوشت: “در شبهاي محرم حسب روال از هيات خوب و گرم به اصطلاح آبادانيها بازديد داشتم. دوستان خوب و گرمي هستند. لوح عزاي ابا عبدالله را به من هديه كردند.”
5286562_916

دکتر مسعود پزشکیان نایب رئیس اول مجلس شورای اسلامی نوشت:” دست‌خط دکتر پزشکیان برای برنامه «دست‌خط»

بسم الله الرحمن الرحیم همچو آیینه مشو محو جمال دگران از دل و دیده فروشوی خیال دگراندر جهان بال و پر خویش گشودن آموزکه پریدن نتوان با پر و بال دگرانآتش از ناله مرغان حرم گیر و بسوزآشیانی که نهادی به نهاد دیگران . با آرزوی توفیق و سربلندی برای ملت ایران و موفقیت برای برادران و خواهران دست‌اندرکار این برنامه.”


علی لاریجانی رئیس مجلس شورای اسلامی جمهوری اسلامی نوشت:”آخرین شب از مراسم عزاداری حضرت اباعبدالله الحسین (علیه‌السلام) با حضور رهبر انقلاب، هزاران نفر از اقشار مختلف مردم و جمعی از مسئولان نظام در حسینیه‌ی امام خمینی (رحمه‌الله) برگزار شد.”

محمد دامادی نماينده ساري و مياندورود در مجلس شورای اسلامی نوشت:”يكي از مهمترين دغدغه ها و اولويت هاي بنده از ابتداي ورود به مجلس بحث خروج خط راه آهن ساري از محيط شهري بوده و اميدوارم در دوره جديد اين مهم با همكاري وزارت مربوطه و تخصيص اعتبار لازم محقق شود.”


روح الله حضرت پور نماینده مردم شریف ارومیه در مجلس شورای اسلامی نوشت:”در جوار امام زاده محمد و ابراهیم”


محمود صادقی نماینده مردم تهران، ری، شمیرانات، اسلامشهر و پردیس مجلس شورای اسلامی نوشت:”رهبر معظم انقلاب:فقط وامدار آن سوگندی که خورده اید باشید.”
انتهای پیام/
لینک کوتاه: