ساعت: ۰۱:۴۰ منتشر شده در مورخ: ۱۳۹۵/۰۶/۲۴ شناسه خبر: 24924

فرمانده سپاه گچساران گفت: بازسازی واقعه غدیر برای اولین بار در شهرستان گچساران برگزار می‌شود. آواي جنوب؛ علی اصغر نورایی اصل بعد از ظهر امروز در نشست خبری با خبرنگاران گچساران اظهار داشت: به مناسبت و گرامی‌داشت عید غدیر، بازسازی واقعه غدیر برای اولین بار در شهرستان گچساران برگزار می‌شود. وی با بیان اینکه این […]

نوراييفرمانده سپاه گچساران گفت: بازسازی واقعه غدیر برای اولین بار در شهرستان گچساران برگزار می‌شود.

آواي جنوب؛

علی اصغر نورایی اصل بعد از ظهر امروز در نشست خبری با خبرنگاران گچساران اظهار داشت: به مناسبت و گرامی‌داشت عید غدیر، بازسازی واقعه غدیر برای اولین بار در شهرستان گچساران برگزار می‌شود.

وی با بیان اینکه این دهه، به مناسبت دهه امامت و ولایت نامگذاری شده است، افزود: واقعه غدیر در روز سه‌شنبه 30 شهریورماه 95 راس ساعت 16 بعد از ظهر در شهرستان گچساران برگزار خواهد شد.

فرمانده سپاه ناحیه گچساران اذعان داشت: بازسازی صحنه غدیر به نوعی بزرگترین و مهمترین رویداد در شهرستان گچساران است و باید تمامی دستگاه‌های دولتی و غیر دولتی در این کار بزرگ مشارکت داشته باشند.

نورایی تصریح کرد: بازسازی واقعه غدیر در روز 30 شهریور خواهد بود و در این نمایش حادثه بزرگ تاریخی 400 بازیگر اصلی و سیاهی لشکر ایفای نقش می‌کنند.

وی خاطرنشان کرد: وسیله ایاب و ذهاب شهروندان گچساران در محل اجرای نمایش واقعه غدیر تدارک دیده شده است.

این فرمانده نظامی با بیان اهمیت حادثه غدیر و بازسازی آن برای بصیرت‌افزایی در جامعه گفت: هر چه داریم به برکت غدیر است.

نورایی بیان کرد: غدیر تبلور ولایت است که با ولایت حضرت امیرالمؤمنین(ع) متبلور شد.
فرمانده سپاه ناحيه گچساران تصریح کرد: اصحاب رسانه با درک وظیفه خطیر خود در این مسیر برای سربلندی کشور و استان بایستی گام بردارند و باید نکاتی را در حوزه فعالیت خود برای رشد و اعتلای نظام اسلامی مورد توجه قرار دهند از جمله این موارد تقویت بنیه فکری معنوی و معرفتی است.
سرهنگ نورايي اصل خاطرنشان نمود: وظیفه مهم اصحاب رسانه حرکت در مسیر تحقق مطالبات مقام معظم رهبری (مدظله العالی) است.

لینک کوتاه:
نظرات
هنوز نظری برای این مطلب ارسال نشده