آوای جنوب

یک روز با جمالی معاون استاندار در گچساران/خاطرات جمالی از نوجوانی؛ از همان زمان پُر شور و شر بودم/اتابک بهترین فرماندار استان است/تلاش استاندار و افزایش ۵۶ درصدی بودجه

معاون سیاسی استاندار کهگیلویه و بویراحمد گفت: ما شدیدترین فشارها را داشتیم اما افتخار این را داریم که این دولت به عنوان دولت نظام حاکمیت اسلام تحت شدیدترین فشارها اما مسئله افتتاح پروژه ها و کلنگ زنی ها و خدمات رسانی ها تعطیل نشد.

جمالی: تحریم و فشارهای اقتصادی دشمنان نتوانست خلاء در خدمات رسانی ایجاد کند

به گزارش آوای جنوب از گچساران، احد جمالی در آیین افتتاح پروژه‌های گچساران   با اشاره به سالگرد چهل و دومین سال از پیروزی انقلاب اسلامی اظهار کرد: انقلابی که فرمول‌های جامعه شناسی و انقلاب شناسی را به هم زد .

 وی ادامه داد: ما افتخار این را داشتیم جز جوانان دوران انقلاب بودیم و زمان پیروزی انقلاب من ۲۱ ساله بودم و سرپر شور و شری داشتیم.

 معاون سیاسی استاندار کهگیلویه و بویراحمد افزود: ما در ۱۰روزه انقلاب فجر ۵۷ این افتخار را داشتیم که با پسر عمویم شهید حجت اله آذر پیکان  که فرمانده لشکر ۳۳ المهدی بود  به تهران رفتیم  و در آنجا حضور یافتیم.

 جمالی ابراز کرد: اکنون که فکر می‌کنم و چهل و دو سال از این انقلاب گذشته گویی که در یک رویایی بودیم.

وی با بیان اینکه این ایام مصادف شده با ایام ولادت حضرت فاطمه الکبری (س) گفت:  در راستای مسائل  انقلاب افتخار ما این است که سرنوشت  ما به سرنوشت نظام گره خورده است.

جمالی عنوان کرد: افتخار این را داریم که با شهدا  دوست  بودیم و امیدوارم که این آبرو را  داشته باشیم که در روز قیامت در پیشگاه خداوند متعال  و در برابر  پیامبر  و شهدا  که بزرگترین حق را بر گردن ما داشتند و دارند بتوانیم در چهره آنها نگاه کنیم.

وی  با اشاره به افتتاح  مجتمع خدماتی و رفاهی در گچساران و تقدیر و تشکر از مسوولان  مربوطه و سرمایه گذار   اذعان کرد:  ما فراموش نخواهیم کرد که قطعه گچساران – بهبهان یک باند بود اما اکنون به یمن  پیروزی انقلاب  و دوران فرهیختگی و بالندگی انقلاب ما شاهد و ناظر هستیم که این مسیر دو بانده شده  و محور جز بهترین محورهای کشور است و خدماتی که در این دولت ارائه شد بینظیر است.

جمالی ادامه داد:  قدردارن کلیه آنانی که خدمت کردند و قدم گذاشتند و قلم زدند و بیان کردند هستیم و خوشا به سعادت آنانی که بردند و امیدوارم ماهایی که مانده ایم امانت داران خوبی در راستای این عزیزان باشیم.

معاون استاندار کهگیلویه و بویراحمد افزود:  با توجه به اینکه ما تحت فشار بی امان استکبار جهانی  بودیم فشاری که به خصوص در این سالهای اخیر با حاکمیت ترامپ ملعون  به عنوان مدیر ارشد اجرایی آمریکا فشارش  مضاعف کرد و پیش بینی  می کرد این انقلاب  و مردم  ایران چهلمین سالگرد پیروزی  را در راستای  دهه فجر نداشته باشند اما خیال باطل بود.

وی اذعان کرد:  ما شدیدترین فشارها را داشتیم  اما  افتخار این را داریم که این دولت  به عنوان دولت  نظام حاکمیت اسلام  تحت شدیدترین فشارها  اما مسئله افتتاح پروژه ها و کلنگ زنی ها  و خدمات رسانی ها تعطیل نشد.

 جمالی خاطرنشان کرد: ارزوی موفقیت برای تمامی مسوولان در هر پست و مقامی  و جایگاهی داریم .

 معاون سیاسی استاندار کهگیلویه و بویراحمد ادامه داد:  با توجه به همه مسائلی  که در استان رخ داد و همه محدودیت هایی که بوده  با تلاش هایی  که استاندار  و مدیران انجام داده  اعتبارات استان ۵۶درصد افزایش یافته است و پیشرفت پروژه ها در استان به خوبی طی می شود.

 وی  با بیان اینکه صادرات نفت در چهار ماه اخیر حداقلی بود، افزود: مجموعه شرکت نفت و گاز گچساران که ۲۰درصد از نفت کشور را تولید می کند  صادرات نفت به ۳۰ هزار بشکه در روز نبود که اکنون خوشبختانه این میزان صادرات به ۳۰۰ هزار بشکه در روز رسیده است.

 جمالی خاطرنشان کرد: در دی ماه  رکورد صادرات نفت را زدیم و اکنون  فضا بحمد الله به هیمنه و هیبت خون شهیدان وروح  بلند امام راحل و اقتدار امام گونه  مقام معظم رهبری که به این  نتیجه رسیدیم که راهی به جز تعامل عقلانی نسبت به مردم نیست و این چیزی نیست جر اتحاد و همدلی مردم.

تقدیر معاون سیاسی استاندار از شهردار و فرماندار گچساران / همدلی مسوولان به نفع مردم است

معاون سیاسی استاندار کهگیلویه و بویراحمد گفت: این مایه امیدواری است که خدمت گزاران نظام اگر همه همدل باشند قطعا به نفع مردم است و خدمات آن به مردم می رسد

تقدیر معاون سیاسی استاندار از شهردار و فرماندار گچساران / همدلی مسوولان به نفع مردم است

به گزارش آوای جنوب از گچساران احد جمالی در آیین افتتاح و کلنگ‌زنی پروژه‌های عمران شهری  دوگنبدان در گفتگو با آوای جنوب اظهار کرد:انتظار همین هست  که شهردار و اعضای شورای شهر در دخدمت مردم باشد.

 وی ادامه داد: خوشحال هستیم که شهردار دوگنبدان  در دهه فجر امسال ۱۵ پروژه عمرانی شهرستانی افتتاح و  عملیات اجرایی آنها آغاز می شود.

 معاون سیاسی استاندار کهگیلویه و بویراحمد افزود: این مایه امیدواری است که خدمت گزاران نظام اگر همه همدل  باشند قطعا به نفع مردم  است و خدمات  آن به مردم می رسد و امیدواریم با  ورود فرماندار جدید آقای علیرضا اتابک که خود از جامعه ایثارگران است  و از نیروهای خدمت گزاران و حامی دولت  است ابتوانند منشا خیر و برکت بر ای مردم باشند.

 جمالی  خاطرنشان کرد: آقای اتابک بهترین فرماندار  استان کهگیلویه و بویراحمد  است و امیدواریم که در گچساران بتوانند موفق عمل کنند.

با دیگران به اشتراک بگذارید
  • khamenei
  • hashemirafsanjani
  • president