ساعت: ۰۱:۵۰ منتشر شده در مورخ: ۱۳۹۴/۱۱/۲۱ شناسه خبر: 17554

پارک بانوان گچساران با حضور استاندار کهگیلویه و بویراحمد و مسئولان شهرستانی به بهره‌برداری رسید. آوای جنوب؛ پیش از ظهر امروز با حضور استاندار کهگیلویه و بویراحمد، مسئولان استانی و شهرستانی و اقشار مختلف مردم آئین افتتاح پروژه پارک بانوان گچساران برگزار شد. شهردار گچساران در این آئین با تبریک ایام الله فجر انقلاب اسلامی، […]

زینل زادهپارک بانوان گچساران با حضور استاندار کهگیلویه و بویراحمد و مسئولان شهرستانی به بهره‌برداری رسید.

آوای جنوب؛

پیش از ظهر امروز با حضور استاندار کهگیلویه و بویراحمد، مسئولان استانی و شهرستانی و اقشار مختلف مردم آئین افتتاح پروژه پارک بانوان گچساران برگزار شد.

شهردار گچساران در این آئین با تبریک ایام الله فجر انقلاب اسلامی، اظهار داشت: پروژه پارک بانوان گچساران در سال ۸۸ عملیات اجرایی آن آغاز و در بهمن ماه امسال کار اجرایی به اتمام رسید.

اردلان زینل‌زاده با اشاره به اینکه مساحت این پارک ۲ هزار و ۷۰۰ متر مربع بوده است، افزود: برای احداث این پارک حدود ۱۰ میلیارد ریال اعتبار هزینه شده است.

وی خاطرنشان کرد: پارک بانوان گچساران دارای امکانات مناسبی همچون پیست اسکی، دوچرخه‌سواری، امکانات ورزشی و فضای ویژه کودکان است.

شهردار گچساران ابراز کرد: این پارک با فضایی به طور کامل زنانه با ایجاد امکانات مناسب تفریحی و ورزشی پذیرای بانوان این شهرستان است.

زینل‌زاده عنوان کرد: تکمیل این پارک نقش بسیار خوبی در پر کردن اوقات فراغت بانوان شهرستان دارد و در نظر داریم که دانش‌آموزان مدارس دخترانه از امکانات این پارک استفاده کنند.DSC_0933 DSC_0948 DSC_0931 DSC_0934 DSC_0920 DSC_0922 DSC_0918 DSC_0899

لینک کوتاه:
نظرات
هنوز نظری برای این مطلب ارسال نشده