وزیر ورزش و جوانان برای افتتاح چند طرح وارد گچساران شد+تصاویر وزیر ورزش و جوانان به همراه هیات همراه برای افتتاح چند طرح وارد گچساران شد. با حضور وزیر ورزش و جوانان امروز پنجشنبه ۱۶ آبان ماه ۹ پروژه ورزشی (خانه جوان، سالن ورزشی وچمن مصنوعی در گچساران، بهمئی، دهدشت و بویراحمد با اعتبار هزینه […]

وزیر ورزش و جوانان برای افتتاح چند طرح وارد گچساران شد+تصاویر

وزیر ورزش و جوانان به همراه هیات همراه برای افتتاح چند طرح وارد گچساران شد.

وزیر ورزش و جوانان برای افتتاح چند طرح وارد گچساران شد+تصاویر

با حضور وزیر ورزش و جوانان امروز پنجشنبه ۱۶ آبان ماه ۹ پروژه ورزشی (خانه جوان، سالن ورزشی وچمن مصنوعی در گچساران، بهمئی، دهدشت و بویراحمد با اعتبار هزینه شده ۱۰۰ میلیارد ریال افتتاح و مورد بهره‌برداری می‌رسد.

عنوان پروژه‌ها خانه جوان و سالن ورزشی روستای سرآب ننیز گچساران، خانه جوان و مجموعه ورزشی بهمئی، خانه جوان و چمن مصنوعی دهدشت و سالن ورزشی روستای چنارستان بویراحمد زمین چمن مصنوعی روستای پاکوه مساحت ۵۰۰۰ متر مربع اعتبار ۵۰۰۰ میلیون ریال و زمین چمن مصنوعی شهید افراز گچساران  مساحت ۵۰۰۰ متر مربع اعتبار ۵۰۰۰ میلیون ریال است.

همچنین با حضور مسعود سلطانی‌فر سالن ورزشی بانوان سرآبننیز با اعتبار ۱۰ هزار میلیون ریال با مساحت ۱۴۴۰ متر مربع و سالن ورزشی بانوان ناصرآباد با اعتبار ۱۰ هزار میلیون ریال به مساحت ۱۴۴۰متر مربع و خانه جوان گچساران با اعتبار ۱۷۵۰۰میلیون ریال و مساحت ۷۶۵ متر مربع افتتاح می‌شود. که جمع اعتبار ۴۷ هزار و ۵۰۰ میلیون ریال است.

همچنین چمن ماهور باشت و چمن دژسلیمان اعتبار هرکدام ۵۰۰۰ میلیون ریال مساحت ۲۰۰۰ متر مربع و سالن مارین اعتبار ۲۵۰۰۰ میلیون ریال و مساحت ۱۴۴۰ متر مربع است.

افتتاح سالن ورزشی روستای سرآبننیز به نمایندگی از ۹ پروژه توسط سلطانی‌فر

سالن ورزشی روستای سرآبننیز به نمایندگی از هشت ۹پروژه توسط سلطانی‌فر وزیر ورزش افتتاح شد.

افتتاح سالن ورزشی روستای سرآبننیز به نمایندگی از   9 پروژه توسط سلطانی‌فر

به گزارش آوای جنوب از گچساران مسعود سلطانی‌فر وزیر ورزش و جوانان که به استان کهگیلویه و بویراحمد سفر کرده امروز در شهرستان گچساران چند پروژه ورزشی را افتتاح می‌کند.

در نخستین ساعات حضور وزیر ورزش بهره برداری از سالن ورزشی چند منظوره روستای سراآبننیز به نمایندگی از ۹ پروژه ورزشی در شهرستان گچساران و باشت افتتاح شد.

 با حضور وزیر ورزش و جوانان امروز پنجشنبه ۱۶ آبان ماه ۹ پروژه ورزشی (خانه جوان، سالن ورزشی وچمن مصنوعی در گچساران، بهمئی، دهدشت و بویراحمد با اعتبار هزینه شده ۱۰۰ میلیارد ریال افتتاح و مورد بهره‌برداری می‌رسد.

به گزارش فارس؛ عنوان پروژه‌ها خانه جوان و سالن ورزشی روستای سرآب ننیز گچساران، خانه جوان و مجموعه ورزشی بهمئی، خانه جوان و چمن مصنوعی دهدشت و سالن ورزشی روستای چنارستان بویراحمد زمین چمن مصنوعی روستای پاکوه مساحت ۵۰۰۰ متر مربع اعتبار ۵۰۰۰ میلیون ریال و زمین چمن مصنوعی شهید افراز گچساران  مساحت ۵۰۰۰ متر مربع اعتبار ۵۰۰۰ میلیون ریال است.

همچنین با حضور مسعود سلطانی‌فر سالن ورزشی بانوان سرآبننیز با اعتبار ۱۰ هزار میلیون ریال با مساحت ۱۴۴۰ متر مربع و سالن ورزشی بانوان ناصرآباد با اعتبار ۱۰ هزار میلیون ریال به مساحت ۱۴۴۰متر مربع و خانه جوان گچساران با اعتبار ۱۷۵۰۰میلیون ریال و مساحت ۷۶۵ متر مربع افتتاح می‌شود. که جمع اعتبار ۴۷ هزار و ۵۰۰ میلیون ریال است.

همچنین چمن ماهور باشت و چمن دژسلیمان اعتبار هرکدام ۵۰۰۰ میلیون ریال مساحت ۲۰۰۰ متر مربع و سالن مارین اعتبار ۲۵۰۰۰ میلیون ریال و مساحت ۱۴۴۰ متر مربع است.

هدف‌گذاری ۷۰۰ پروژه ورزشی علی‌رغم تنگناهای اقتصادی در کشور

وزیر ورزش و جوانان گفت: امسال با وجود تنگناهای اقتصادی ۷۰۰ پروژه در کشور هدف‌گذاری شده که تاکنون نیم بیشتری از این تعداد به بهره‌برداری رسیده است.

مسعود سلطانی‌فر پیش از ظهر امروز در آیین افتتاح سالن ورزشی یکی از روستاهای گچساران ویژه بانوان اظهار کرد: این پروژه‌ها افتتاح می‌شود تا بانوان با استفاده از زیرساخت لازم ورزشی بتوانند به خوبی جسم و روح خود را پرورش دهند.

وی گفت: جای خوشحالی است که در طول ۳ سال از خدمتم نزدیک به ۱۲۰ سفر استانی داشته و پروژه‌های زیادی افتتاح شد.

وزیر ورزش و جوانان گفت: در سال گذشته در کل کشور ۵۰۰ پروژه هدف‌گذاری شد که خوشبختانه با حمایت‌های دولت و مجلس به جای ۵۰۰ پروژه و ۷۰۰ پروژه به بهره‌برداری رسید.

سلطانی‌فر افزود: امسال با وجود تنگناهای اقتصادی ۷۰۰ پروژه در کشور هدف‌گذاری شده که خوشبختانه تاکنون نیم بیشتری به بهره‌برداری رسیده است.

وی گفت: بسیاری از پروژه هایی که بیش از ۱۰ سال بلا تکلیف بوده در حال بهره‌برداری است که با ایجاد زیرساخت‌ها شاهد وضعیت خوب در ورزش کشور و متعاقبا به اهتزاز درآمدن پرچم کشور هستیم.

این وزیر دولت گفت: در چند ماه گذشته رویدادهای خوب ورزشی در کشور اتفاق افتاد در ۱۰ رشته ورزشی توانستیم مدال‌های رنگارنگ کسب کنیم که همگی اثرات هماهنگی و همدلی و احداث سالن های ورزشی و تاکید بر استعدادیابی بود.

۷۲ پروژه عمرانی و اقتصادی کهگیلویه و بویراحمد در دولت کنونی به بهره‌برداری رسید

استاندار کهگیلویه و بویراحمد گفت: در دولت کنونی ۷۲ پروژه عمرانی و اقتصادی این استان با اعتباری بیش از ۳ هزار میلیارد به بهره‌برداری رسید.

 پیش از ظهر امروز حسین کلانتری در آیین افتتاح سالن ورزشی چند منظوره بانوان در روستای سرآب ننیز گچساران اظهار کرد: استان کهگیلویه و بویراحمد یک درصد جمعیت کشور را تشکیل می‌دهد  اما در شهرستان  گچساران بیش از ۲۰درصد از نفت کشور را تامین می‌کنند.

استاندار کهگیلویه و بویراحمد با بیان اینکه مردمان این دیار همه با هم وفاق و همدلی  و همه در کنار هم هستند و همه را دوست دارند، گفت: امروز با حضور وزیر ورزش و جوانان ۱۶ پروژه ورزشی به نمایندگی دیگر پروژه‌ها در شهرستان‌های گچساران، بهمئی، دهدشت و یاسوج به بهره‌برداری می‌رسد.

 کلانتری ادامه داد: بعد از سر کار آمدن دولت تدبیر و امید تاکنون در استان کهگیلویه و بویراحمد بیش از ۷۲ پروژه اقتصادی و عمرانی با اعتباری افزون بر۳ هزار میلیارد و ۳۵۰ میلیون ریال به بهره‌برداری رسیده است.
۵۴

 وی خاطرنشان کرد: در شهرستان گچساران ۵۴ پروژه با اعتباری به مبلغ ۵۰۰ میلیارد ریال به بهره‌برداری رسید.

هزینه بیش از ۹۰ درصد اعتبارات مسوولیت‌های اجتماعی نفت در ورزش گچساران

نماینده مردم گچساران گفت: با توجه به اینکه در گذشته زیرساخت‌های ورزشی این شهرستان مناسب نبود بیش از ۹۰درصد اعتبارات نفت در بخش مسوولیت اجتماعی‌های در حوزه ورزش هزینه شد.

هزینه بیش از 90 درصد اعتبارات مسوولیت‌های اجتماعی نفت در ورزش گچساران

 غلامرضا تاجگردون پیش از ظهر امروز در آیین افتتاح سالن ورزشی یکی از روستاهای گچساران ویژه بانوان با تقدیر و تشکر از حضور وزیر ورزش به استان کهگیلویه و بویراحمد و شهرستان گچساران اظهار کرد: امروز وزیر ورزش و جوانان روز سخت و پرکاری را در استان پیش رو دارد.

وی با بیان اینکه دوران خوبی از منظر زیرساخت‌ها در حال طی شدن است، گفت:  با توجه به اینکه در گذشته زیرساخت‌های ورزشی این شهرستان مناسب نبود و یا اینکه صفر بوده برای رسیدن به حد نرمال بیش از  ۹۰درصد اعتبارات نفت در بخش مسوولیت اجتماعی‌های نفت در ورزش هزینه شد.

 نماینده مردم گچساران ادامه داد: این اعتبارات در زمینه ورزش هزینه شد چرا که این عمل دلیل داشت و اینکه ورزش گچساران نسبت به کشور فاصله زیادی داشته است.

 تاجگردون ابراز کرد: در گذشته چمن مصنوعی در شهرستان گچساران و باشت ایجاد نشده بوده که خوشبختانه در چند سال گذشته  تاکنون بسیاری از روستاهای گچساران و باشت دارای چمن مصنوعی هستند.

وی با بیان  اینکه ۱۲۵ میلیارد ریال برای اجرای ۹ طرح ورزشی در گچساران اختصاص یافته است، گفت: احداث چهار باب سالن ورزشی چند منظوره در روستاهای بی‌بی جان آباد، آرو، چهاربیشه علیا و  تلخاب شیرین  با اعتباری به مبلغ ۱۰۰ میلیارد ریال از محل هدایای وزارت نفت  در گچساران اجرا خواهد شد.

تاجگردون ادامه داد: برای احداث هر یک از سالن‌های ورزشی چند منظوره ۲۵ میلیارد ریال از محل هدایای وزارت نفت تخصیص داده شده است،.

 وی عنوان کرد: همچنین امسال پنج زمین چمن مصنوعی با اعتباری به مبلغ ۲۵ میلیارد ریال در روستاهای کلاغ نشین، گناوه، آب انجیر، دانشگاه پیام نور، و روستای آبگرمو  ایجاد خواهد شد.

تاجگردون اذعان کرد: در شهر دوگنبدان می‌توان به پروژه احداث استخر بانوان ،چمن  شهید بشارت، محله لبنان و چمن مصنوعی ۱۰۸ دستگاه اشاره کرد.

نماینده مردم گچساران گفت: در حال حاضر تعداد ۲۷ زمین چمن مصنوعی  در گچساران احداث شده است.

وی با اشاره به اینکه سرانه فضای ورزشی این شهرستان ۵۳ سانتی متر مربع بود، خاطرنشان کرد: در چند سال اخیر این میزان با ۲۷ سانتی متر افزایش به ۸۰ سانتی متر مربع رسید.

تاجگردون ابراز کرد: در شهرستان باشت نیز در برخی از روستاهای این شهرستان چمن مصنوعی احداث و در حال ایجاد است.