ساعت: ۱۳:۱۳ منتشر شده در مورخ: ۱۳۹۳/۱۰/۱۸ شناسه خبر: 3931

به گزارش سایت آوای جنوب : مرتضی شکوهی پور ورزشکار موفق شرکت نفت و گاز گچساران که سابقه طولانی در عرصه فعالیت های ورزشی این شهرستان داشت، در گذشت. آوای جنوب؛ براساس این گزارش، مرتضی شکوهی پور که به عنوان بازیکن و مسئول ورزش اداره حراست شرکت بهره برداری نفت و گاز گچساران در مسابقات […]

پیام تسلیتبه گزارش سایت آوای جنوب : مرتضی شکوهی پور ورزشکار موفق شرکت نفت و گاز گچساران که سابقه طولانی در عرصه فعالیت های ورزشی این شهرستان داشت، در گذشت.

آوای جنوب؛

براساس این گزارش، مرتضی شکوهی پور که به عنوان بازیکن و مسئول ورزش اداره حراست شرکت بهره برداری نفت و گاز گچساران در مسابقات فوتسال کارکنان ادارات این شرکت حضور داشت به دیار باقی پیوست.

مرحوم مرتضی شکوهی پور که سال ها در رشته ورزشی پرورش اندام فعالیت داشت و توانسته بود افتخارات فراوانی در این رشته را از آن خود کند همواره در میان ورزشکاران به خوش اخلاقی و جوانمردی شهرت داشت.

مدیرعامل، هیئت مدیره ،مربیان و ورزشکاران باشگاه فرهنگی ورزشی نفت و گاز گچساران این ضایعه دردناک را به جامعه ورزش گچساران و خانواده غمدار آن مرحوم تسلیت عرض نموده و از خداوند منان برای آن سفر کرده علو درجات خواهان است.

مراسم تشییع و تدفین مرتضی شکوهی پور ساعت ۱۴ روز پنج شنبه ۱۸ در ماه ۹۳ از بهشت زهرا گچساران به سمت روستای سرابننیز برگزار خواهد شد همچنین مراسم بزرگداشت آن مرحوم در حسینیه امام جعفر صادق (ع) برپا است.

پایگاه خبری آوای جنوب این ضایعه تاسف بار را به خانواده ایشان و جامعه ورزشی گچساران تسلیت می گوید.

لینک کوتاه:
نظرات
هنوز نظری برای این مطلب ارسال نشده