ساعت: ۱۳:۰۷ منتشر شده در مورخ: ۱۳۹۳/۰۷/۲۶ شناسه خبر: 423

مطلبی که می خوانید استاد عزیزم جناب آقای حاج یدالله مرادی به آوای جنوب ارسال کرده است؛ آوای جنوب ضمن تقدیر و سپاس از این برادر ارزشی امید بر آن دارد تا بتواند با اخلاق حرفه ای و دوری از حاشیه ها در راهی قدم بردارد که خواسته مردم و جامعه باشد. آوای جنوب / […]

مطلبی که می خوانید استاد عزیزم جناب آقای حاج یدالله مرادی به آوای جنوب ارسال کرده است؛ آوای جنوب ضمن تقدیر و سپاس از این برادر ارزشی امید بر آن دارد تا بتواند با اخلاق حرفه ای و دوری از حاشیه ها در راهی قدم بردارد که خواسته مردم و جامعه باشد.

آوای جنوب / یدالله مرادی

صدای کیست چنین دلپذیر می‌آید؟
کدام چشمه به این گرمسیر می‌آید؟
صدای کیست که این گونه روشن و گیراست؟
که بود و کیست که از این مسیر می‌آید؟

تولد رسانه ای دیگر از نوع دیجیتالی و سایت خبری تحلیلی بنام آوای جنوب به مدیریت برادر توانمند و مطلع و نکته سنج آقای علی مراد کاظم پور را هم خیرمقدم عرض نموده و هم در آستانه عید امامت و ولایت (عدیر خم)به فال نیک گرفته و هم از آستان مهر و کمال مولا علی (ع) برای ایشان آرزوی موفقیت و سربلندی و حرکت مستمر در مسیر ولایت را خواستارم.

اما برادر ارزشی ام ،بدان که کار رسانه ظریف ،دقیق ،تاثیرگذار و تحول آفرین است و در جامعه ی امروزی در عین نیاز و ضرورت سختیها دارد و ثبات قدمی جدی را میطلبد .امید است که :

۱ شعار رعایت حق و حقیقت و ترویج باورهای زیبا در جامعه را به کمال حافظ باشی

۲- پایبندی به اخلاق حرفه ای و اسلامی در عرصه رسانه را شکوفا نمایی

۳- در مقام یک معلم مدرسه رسالت رسانه ای و هدایت افکار عمومی را دنبال نمایی

۴ – در دفاع از آزادی و استقلال و مبانی عقیدتی و ارزشی نظام اسلامی پایدار و راسخ قدم بمانی

حال، مدیر محترم سایت خبری ،تحلیلی آوای جنوب به جنابعالی راه اندازی این حرکت فرهنگی را تبریک و تهنیت گفته و صمیمانه آرزومندم که :

قلم را در جهت حق گویی و حق جوئی بکار گیرید و ان شالله هیچگاه در خدمت قدرت مندان و ظالمان قرار نگیرید و چون رسانه های مزد بگیر روند مجیزه گویی و تریبون حزب و گروهی واقع نگردید. ،اصول شما با مردم، برای مردم، در جهت مردم و همگام با خواست مردم که همه در رضای الهی نهفته است تبلور عینی یابد. زیرا به تعبیر ژرف مقام معظم رهبری:

«انسان اگر انصاف داشته باشد، باید به خاطر مردمی که قلم ها را برای

اینها آزاد گذاشته اند، از قلم و قدمش استفاده کند و دیانت هم، همین را اقتضا می کندwww.avayejonoob.ir

لینک کوتاه:
نظرات
  1. دانشگاهی گفت:

    تعدد رسانه ها با حفظ فرهنگ رسانه میتواند در رشد و توسعه استانمان مفید واقع شود .مرادی توصیه ها و نکات مهمی را بیان داشته که امید است همه ی رسانه ها این موارد را در نظر گیرند .تا نگاه منفی جامعه کاهش یابد.

  2. دوست گفت:

    سلام بر آوای جنوب و سلام بر حاج مرادی عزیز، اصولگرا و ارزشی. مطلب زیبایی بود. موفقیت آقای کاظم پور مدیر سایت جدید آوای جنوب را از خداوند بزرگ و سبحان خواهانم.