ساعت: ۰۲:۱۸ منتشر شده در مورخ: ۱۳۹۳/۰۸/۲۹ شناسه خبر: 1891

به گزارش آوای جنوب: در چارچوب هفته ششم لیگ دسته اول فوتبال کشور تیم فوتبال نفت و گاز گچساران مقابل مهمان خود استقلال اهواز تساوی کرد. آوای جنوب؛ براساس این گزارش،دو تیم فوتبال نفت و گاز گچساران و استقلال اهواز عصر چهارشنبه در ورزشگاه نفت گچساران به مصاف هم رفتند که این دیدار در پایان […]

به گزارش آوای جنوب: در چارچوب هفته ششم لیگ دسته اول فوتبال کشور تیم فوتبال نفت و گاز گچساران مقابل مهمان خود استقلال اهواز تساوی کرد.

آوای جنوب؛

براساس این گزارش،دو تیم فوتبال نفت و گاز گچساران و استقلال اهواز عصر چهارشنبه در ورزشگاه نفت گچساران به مصاف هم رفتند که این دیدار در پایان با تساوی صفر صفر به پایان رسید.

تیم فوتبال بزرگسالان نفت و گاز گچساران در این بازی باوجود چند بازیکن کلیدی مصدوم با ارائه یک بازی تماشاگر پسند نتوانست توپی را در درون دروازه تیم حریف جای دهد.

تیم فوتبال نفت گچساران که رکورد بیشترین گل زده را طی هفته های گذشته در کارنامه خود داشت در دو بازی اخیر با مشکل گل نشدن موقعیت های صددرصد خود مواجه شده است.

در بازی مقابل استقلال اهواز تیم فوتبال نفت گچساران در مقابل حملات تیم حریف توانست به خوبی از دروازه خود دفاع کند و با تکیه بر ضد حمله ها و کار هجومی در عمق خط دفاع تیم حریف نتوانست بخت را یار خود کند و به گل دست یابد.

در این دیدار برای تیم فوتبال نفت و گاز گچساران محمد حسین هوشیار در درون دروازه و محمد خان احمدی، حمید صفری، نبی الله باقری ها، خسروپیروزان، نبی الله اسدی، محمدرضا زینال خیری، علی رعیت ، فرشید علیزاده، ایمان جعفراوغلی و افشین دانشیان بازی کردند.

همچنین در دقیقه ۳۴ بازی نبی الله باقری ها بدلیل مصدومیت جای خود را به احسان کیانی داد و محمد خان احمدی نیزبدلیل مصدومیت در دقیقه ۷۱ جای خود به علی کریمی و امیر خدامرادی در دقیقه ۸۷ جایگزین ایمان جعفر اوغلی داد.

همچنین در این بازی فرشید علیزاده و نبی الله اسدی کارت زرد و خسروپیروزان کارت قرمز دریافت کرد.

در تیم آبی پوش استقلال اهواز نیز در این بازی هادی زرین ساعد، عماد قاسمی ، حامد بوربور، سعید چاه جدی، ساسان شیرمردی، کریم شاوردی، مسعود قنواتی، حسین بهرامی، ایمان رئیسی نسب، مصطفی نوروزی، مهدی ودادی در ترکیب حضور داشتند.

تعویض های تیم استقلال اهواز نیز در این دیدار مسعود قنواتی بدلیل مصدومیت در دقیقه ۱۳ جای خود را به علی گودرزی داد و مهدی الهانی در دقیقه ۶۶ به جای ایمان رئیسی نسب وارد زمین شد و تعویض سوم تیم استقلال اهواز نیز جایگزینی خیرالله ویسی و مهدی ودادی در دقیقه ۹۰ بازی بود.

تیم فوتبال نفت و گاز گچساران با این تساوی با کسب ۸ امتیاز در جایگاه هفتم جدول رده بندی قرار دارد و باید در هفته هفتم در شیراز به مصاف فجر شهید سپاسی شیراز برود.

DSC_0244 DSC_0240 DSC_0262 DSC_0260 DSC_0259 DSC_0257 DSC_0268 DSC_0272 DSC_0266 DSC_0267 DSC_0285 DSC_0286 DSC_0287

نفت گچساران و استقلال اهواز از دریچه دوربین
نفت گچساران و استقلال اهواز از دریچه دوربین
نفت گچساران و استقلال اهواز از دریچه دوربین
نفت گچساران و استقلال اهواز از دریچه دوربین

لینک کوتاه:
نظرات
هنوز نظری برای این مطلب ارسال نشده