تبلیغات زودهنگام برخی از مجریان انتخابات در کهگیلویه و بویراحمد برای کاندیدای خاص از همان روز اول ثبت‌نام نامزدها.. به گزارش آوای جنوب؛ هر چند با توجه به نزدیکی به یازدهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی هر روز اخباری منتشر می شود با تاکید براینکه مجریان و ناظران انتخاباتی باید در انتخابات بی طرف باشند […]

تبلیغات زودهنگام برخی از مجریان انتخابات در کهگیلویه و بویراحمد برای کاندیدای خاص از همان روز اول ثبت‌نام نامزدها..

به گزارش آوای جنوب؛ هر چند با توجه به نزدیکی به یازدهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی هر روز اخباری منتشر می شود با تاکید براینکه مجریان و ناظران انتخاباتی باید در انتخابات بی طرف باشند و دست اندرکاران برگزاری انتخابات برای عدم ایجاد شائبه طرفداری از کاندیدا یا کاندیداهای خاصی حتی نباید در محافل تبلیغاتی حضور پیدا کنند اما به نظر می رسد اینگونه نیست.

هر چند انتظار می‌رفت با انتخاباتی شدن فضای جامعه، مسوولان اولویت اصلی شان فراهم کردن تمهیدات لازم برای برگزاری انتخابات پرشور باشد و خود به عنوان متولیان امر از، هر گونه تبلیغات زودهنگام اجتناب کنند اما متاسفانه مشاهده می‌کنیم اینگونه نیست چنانکه دستگاه قضایی استان نیز به دفعات تذکرات لازم را در این خصوص داده است .
بر اساس این گزارش این روزها به نقل از مسوولان امر انتخابات می خوانیم که مجریان انتخابات هم؛ اجازه تبلیغات له یا علیه افراد را ندارند چراکه این موضوع جرم است و برخورد جدی صورت می‌گیرد اما مشاهده می کنیم برخی از کارکنان فرمانداری و بخشداری در استان کهگیلویه و بویراحمد از همین روز اول ثبت نام تصویر کاندید مورد نظر و حمایت خود را در وضعیت (استوری) گوشی همراه خود قرار داده اند و به دنبال تبلیغ زودهنگام برای کاندید مورد نظر است.
حال این سوال برای اذهان عمومی پیش می آید چگونه می توان از چنین افرادی که خود از افراد اجرایی در انتخابات هستند انتظار داشت که قانون را سرلوحه کار خود قرار دهند.